UA | RU
02 березня 2020, 18:11

Цьогоріч пенсії підвищать перед місцевими виборами

Підвищення пенсій відбудеться перед місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня цього року
Підвищення пенсій відбудеться перед місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня цього року
Фото: УНІАН

Міністерка соцполітики Юлія Соколовська підтвердила індексацію пенсій, інформує RegioNews. Про це вона написала у Facebook.

Індексація пенсій буде! А разом з нею - і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус...

Опубліковано Соколовська Юлія Понеділок, 2 березня 2020 р.

"Індексація пенсій буде! А разом з нею – і нова стратегія зростання пенсій, яку урядова команда та депутатський корпус розробили за дорученням президента Володимира Зеленського! Ініціатива полягає в планомірному підвищенні виплат – уже до 2023 року розмір середньої пенсії зросте на 1200 грн!" – наголосила Соколовська.

За її словами, додаткове підвищення здійснюватиметься у декілька етапів:

2020 рік – спочатку найстарші люди віком від 80 років (з урахуванням індексації уже цього року їхні пенсії у середньому зростуть на 700 грн/міс.);
далі – від 78 років;
ще за рік – від 75 років і т. д.

Крім того, якщо парламент підтримає законопроект Мінсоцполітики №2494, то вже починаючи з цього місяця одинокі пенсіонери старше 80 років будуть отримувати ще одну допомогу – на догляд.

"Таким чином, ми збільшимо виплати для ще 100 тис. наших пенсіонерів, які додатково щомісячно отримуватимуть по 670 грн", - написала Соколовська.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook