UA | RU
23 вересня 2023, 10:04

На Дніпропетровщині уламки ворожих дронів пошкодили об'єкт критичної інфраструктури

Фото: t.me/s/dnipropetrovskaODA

Вночі 23 вересня росіяни обстріляли Дніпропетровську область, було пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури

Про це інформує RegioNews з посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

Всього за ніч над областю силами ПВК "Схід" збито 12 ворожих БПЛА типу Shahed. При цьому, уламки пошкодили об'єкт критичої інфраструктури в Дніпрі. А в Новоолександрівській громаді Дніпровського району понівечили дві АЗС та світлофор.

"Зайнялася суха трава. Полум'я рятувальники приборкали. Інші наслідки атаки уточнюються. Люди - неушкоджені", - сказав Лисак.

На Марганець Нікопольсокго району росіяни скинули боєприпас з безпілотника. По Червоногригорівській громаді - вгатили з важкої артилерії.

"Потрощені 10 приватних будинків. В одному з них загорівся дах. Вогонь загасили. Побиті й 5 господарських споруд та газогін. Минулося без загиблих і постраждалих", - повідомив голова ОВА.

Нагадаємо, у ніч на 18 вересня протиповітряна оборона працювала на Миколаївщині і Дніпропетровщині − російський дрон поцілив у будівлю у Снігурівській громаді.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
На Полтавщині водій збив пенсіонерку та залишив на дорозі
25 грудня 2025, 12:55
Забрав к2 мільйони, пішов у СЗЧ і відправився за ґрати: у Дніпрі судили війсьуового за дезертирство
25 грудня 2025, 12:30
Українці підтримують активізацію мирних переговорів – соцопитування
25 грудня 2025, 11:25
Росіяни атакували Чернігівщину: безпілотник влучив у багатоповерхівку
25 грудня 2025, 11:00
Різдвяна атака: окупанти атакували Одеську область, є загиблий
25 грудня 2025, 10:30
Актор-військовий Андрій Федінчик розповів про важку хворобу мами
25 грудня 2025, 01:30
"Робила тур лікарями": співачка Даша Астаф'єва розповіла, чому вирішила перевірити здоров'я
25 грудня 2025, 00:30
"Вже це не буду робити": співачка Оля Полякова зізналась, як через лікарську недбалість відмовилась від ідеї знову стати мамою
24 грудня 2025, 23:30
Нацгвардійці знищили спецмашину росіян вартістю близько 8 млн доларів
24 грудня 2025, 23:05
У Дніпрі на Набережній медики рятували чоловікові життя
24 грудня 2025, 22:55