UA | RU
Вікторія Сюмар депутат Верховної Ради 8-го і 9-го скликань, журналіст info@regionews.ua
11 листопада 2024, 16:20

Сигнал Трампу щодо продовження розмови без України: чому Путін не випустив ракети 11 листопада

Російський диктатор Володимир Путін скасував сьогоднішню атаку ракетами на Україну, адже напередодні у телефонній розмові Трамп попросив Путіна "не загострювати" ситуацію
Російський диктатор Володимир Путін скасував сьогоднішню атаку ракетами на Україну, адже напередодні у телефонній розмові Трамп попросив Путіна "не загострювати" ситуацію
фото: росЗМІ

Трамп телефоном попросив Путіна "не загострювати".

Той у відповідь піднімає у повітря літаки, які летять до пускових рубежів, але розвертаються і летять назад без пусків.

У перекладі на мову політики це означає: я планував, міг розбити їм енергетику, бо 2,5 місяці накопичував ракети, але не став, бо почув прохання.

Це однозначний сигнал Путіна Трампу – я хочу продовження розмови. Без України про Україну. Але не лише. Про новий розподіл світу.

Все, що робив Путін всі ці останні роки було спрямоване на те, аби сидіти за столом переговорів світових лідерів і мати вплив там на ухвалення рішень. Шанс досягнути цього в нього зʼявляється у вигляді невеликого віконця після перемоги Трампа.

Демократи з ним навряд чи б зустрічалися. А Трамп буде.

Проте, далі починаються нюанси. У Путіна все добре на полі бою, його війська просуваються вперед, а заряджене пропагандою суспільство чекає "параду перемоги".

Проте, основне, це його вже існуючі домовленості з Іраном, Північною Кореєю та Китаєм. Він вже переорієнтував свою економіку і впк на ці країни. І як deal не буде спільним, ( а він таким бути не може хоча б стосовно Ірану і Кореї), то Путін кине своїх партнерів.

І ось тут вступає логіка авторитарного світу. Бо Трамп – це лише на наступні чотири роки, а от Сі таких обмежень не має.

Хоч в 72 роки – наступні чотири роки також мають значення… І їх хочеться провести без санкцій і кримінального переслідування. І без колапсу економіки. Тим паче, що опції перенести deal (а Трамп цілком людина угоди), на наступну розмову, не вийде.

Тут можна далі прогнозувати, що зробить Трамп у разі зриву угоди, "не закінчивши всі війни"… Але і Путін, і Сі розуміють, що він навряд чи піде на глобальну ескалацію. А відтак за зрив угоди їм нічого не буде. Хіба що більший ізоляціонізм Америки, що цілком відповідає їхнім планам…

Тому попереду надважливе вузьке вікно можливостей у кілька місяців. Очевидно одне: для українського фронту вони будуть дуже важкими.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
 
Підписуйтесь на RegioNews
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Атаки дронів на Миколаївщину: пошкоджені будинки та амбулаторія, троє поранених
11 травня 2026, 08:21
Киянка намагалася вивезти до Чехії листівки 1930-х років із зображенням Гітлера
11 травня 2026, 08:16
Дніпропетровщина під ударом: через атаки дронів спалахнули пожежі
11 травня 2026, 07:58
На Херсонщині через ворожі удари дві людини загинули, ще дві – поранені
11 травня 2026, 07:45
На Київщині нетверезий водій виїхав на зустрічну смугу і влаштував ДТП
11 травня 2026, 07:37
Майже 800 ударів за добу: на Запоріжжі є загиблий та поранені внаслідок обстрілів
11 травня 2026, 07:30
На Сумщині колишній військовий кинув гранату біля кафе: п'ятеро постраждалих
11 травня 2026, 07:24
Українські бійці ліквідували за добу понад 900 окупантів та 76 артсистем ворога
11 травня 2026, 07:19
На Одещині чоловік із ножем напав на військових ТЦК, є поранені
11 травня 2026, 07:04
У Харкові російський безпілотник атакував будинок
10 травня 2026, 18:56