UA | RU
09 листопада 2021, 11:59

Ляшко розповів, скільки людей нині перебувають у COVID-лікарнях

Фото: сайт МОЗ

У лікарнях із понад 76 тисяч ліжок, виділених для хворих на COVID-19, зайняті майже 52 тисячі, 3,6 тисячі пацієнтів з цим діагнозом перебувають у реанімації

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 9 листопада, пише RegioNews.

"Наразі маємо найбільшу кількість виділених ліжок під COVID-19 - 76 401 ліжко. З них зайняті 51 926 ліжок. На реанімаційних ліжках перебуває 3 645 пацієнтів", - сказав Ляшко.

Він нагадав, що за минулу добу зафіксовано найбільшу кількість летальних випадків серед хворих, у яких діагностовано COVID-19 - 833.

"Ми можемо констатувати, що поточна смертність в Україні у півтора - два рази менша за пікові значення 2021 року в окремих європейських країнах. Варто також розуміти, що смертність є відкладеним показником і може зростати впродовж 2-3 тижні після стабілізації захворюваності", - зазначив міністр.

Водночас він наголосив, що кожен громадянин може вплинути на цей показник.

"Для цього треба зробити щеплення, що дозволить зберегти своє здоров'я та повернутись медикам до звичного режиму роботи", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, нещодавно Ляшко анонсував відкриття лікарні "Феофанія" для всіх українців.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Збільшення стажу для військового: які документи потрібні ветеранам
22 червня 2026, 14:45
На Київщині чиновник "заробив" на підземних водах понад 250 мільйонів
22 червня 2026, 14:30
У Хмельницькому 25-річна жінка вижила після падіння з 4 поверху
22 червня 2026, 13:47
На Закарпатті шукають 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси
22 червня 2026, 13:24
Чорне небо Москви: як війна змінює реальність Росії
22 червня 2026, 12:59
На Львівщині іноземець на Opel протаранив легковик та автобус: травмувалися п’ятеро людей
22 червня 2026, 12:42
ЗСУ вдарили по мосту окупантів на Запоріжжі: з'явилося відео
22 червня 2026, 12:35
Атака на Полтавщину 20 червня: троє дітей залишаються у тяжкому стані
22 червня 2026, 12:06
Вимагали $250 тисяч за неіснуючий борг: на Черкащині банда рік тероризувала родину
22 червня 2026, 11:57
Росіяни вдарили двома ракетами по навчальних закладах на Сумщині: що відомо
22 червня 2026, 11:46