UA | RU
30 жовтня 2023, 16:01

Житель Рівненщини обстріляв з рушниці будинок сусідів, чоловіка затримали

фото: поліція

У Сарнах на Рівненщині слідчі затримали місцевого жителя, який влаштував стрілянину, та повідомили про підозру в скоєному злочині

Про це повідомляє поліція Рівненської області, передає RegioNews.

Як розповіли у поліції, повідомлення про постріли на вулиці Героїв Берестечка в районному центрі надійшло до поліції 28 жовтня близько 17 години.

"33-річний місцевий житель, перебуваючи на подвір’ї домоволодіння своїх батьків, здійснив постріли в сторону сусіднього приватного господарства з мисливської рушниці. Унаслідок протиправних дій зловмисника пошкоджено два вікна, фасад будинку та автомобіль Renault Espase", - зазначають у поліції.

Правоохоронці вилучили чотири гільзи, патрон, а також карабін, який належить батькові "стрільця" і зареєстрований у встановленому законодавством порядку.

Сарненчанина затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання в порядку ст. 208 КПК України. 29 жовтня, за фактом хуліганства, вчиненого із застосуванням вогнепальної зброї, зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 296 КК України.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, у Києві 12 жовтня озброєний чоловік увірвався у бізнес-центр та здійснив декілька пострілів. Його затримали спецпризначенці поліції КОРД.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 лютого 2026
Нова тактика Кремля. Росія розширює кілзону і знищує аграрний Південь
Через авіаудари та дронову кілзону великі аграрні площі в 2026 році перестануть приносити прибуток
23 лютого 2026
Нове життя українського села: як його бачать люди, які пережили жахи війни
Нещодавно президент Володимир Зеленський підняв питання про необхідність розвитку українських сіл: будівництво інфраструктури, інвестиції. На відміну від влади, жителі регіонів говорять про реальну си...
18 лютого 2026
Франківськ як маркер. Чому євроінтеграція буксує на рівні мерій
Екологічна ситуація у Івано-Франківську погіршується, а місцева влада знову говорить про будівництво храмів
16 лютого 2026
Між Трампом і Києвом: яким буде стратегічний вибір Європи
У Мюнхені обговорили місце України в новій архітектурі європейської безпеки
Таке враження, що двосторонні відносини Україна-США кудись зникли
28 лютого 2026, 08:50
У Генштабі назвали втрати ворога станом на 28 лютого 2026 року
28 лютого 2026, 08:22
Торгівля ЄС та України скоротилась: що стало причиною
27 лютого 2026, 23:55
В Україні продовжує дорожчати картопля: скільки тепер коштує кілограм
27 лютого 2026, 23:35
Міндіч заявив, що готовий повернутися в Україну і вирушити до СІЗО, але лише за певних умов
27 лютого 2026, 23:05
Вимагаючи від світу "висоти цінностей", треба було самим її демонструвати
27 лютого 2026, 22:42
Росіяни вдарили по Харківщині: серед поранених діти
27 лютого 2026, 22:40
Зеленський заявив про готовність отримати ядерну зброю
27 лютого 2026, 22:20
Розкраданя на меморіалі військових: на Полтавщині судитимуть підрядника
27 лютого 2026, 22:15
У Дніпрі намагалися мобілізувати народного депутата від "Слуги народу" і погрожували йому зброєю
27 лютого 2026, 21:57