UA | RU
12 вересня 2024, 12:57

В Івано-Франківську затримали трьох молодиків, які побили військового

фото: Нацполіція

Правоохоронці затримали зловмисників, які вчора, 11 вересня, побили військового в Івано-Франківську. Серед фігурантів — 17-річний хлопець

Про це повідомляє пресцентр Національної поліції в Івано-Франківській області, передає RegioNews.

Правоохоронці оперативно встановили осіб зловмисників. Ними виявились троє жителів Івано-Франківської територіальної громади віком 26, 21 та 17 років.

За матеріалами слідства, в Івано-Франківську вони відпочивали та вживали спиртні напої. До хлопців підійшов військовий та попросив кошти на власні потреби. На таке прохання молодики відреагували агресивно. Між ними та учасником бойових дій виник словесний конфлікт, який переріс у бійку.

"40-річного військовослужбовця, мешканця Івано-Франківська, виявили за місцем проживання. Його доставили до медичного закладу. Медики діагностували в нього численні забої голови та тіла", — йдеться у повідомленні.

Окрім того, внаслідок бійки постраждав перехожий, який під час побиття намагався заступитись за військовослужбовця. Жителя Франківська з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні.

Свою вину фігуранти визнали, 26 та 21-річних підозрюваних вже затримали. Молодикам інкримінують хуліганство, вчинене групою осіб. Їм загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, вчора, 11 вересня, в Івано-Франківську сталася бійка між молодиками та чоловіком у військовій формі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню