UA | RU
17 грудня 2022, 16:14

На Миколаївщині затримали ще одного пособника окупантів

Фото: СБУ

Служба безпеки затримала ще одного пособника ворога, який співпрацював із загарбниками під час тимчасового захоплення частини Миколаївської області

Про це повідомили у пресцентрі СБУ, передає RegioNews.

Зловмисником виявився місцевий мешканець одного з селищ Шевченківської об’єднаної територіальної громади, який добровільно обійняв посаду "старости" у двох населених пунктах, де виступав посередником між загарбниками та місцевими жителями.

Перебуваючи на "посаді", він допомагав агресору в укріпленні позицій, а саме: передавав викрадене майно громадян на потреби російських окупаційних угруповань на південному фронті.

"За даними слідства, місцевий житель ще на початку повномасштабного вторгнення підтримав окупантів і навіть налагодив контакт з одним із ватажків угруповань рашистів. Встановлено, що він особисто передавав транспортні запчастини загарбникам для облаштування казарм та ремонту військової техніки РФ. Крім цього, він організував постачання питної води і продуктів харчування до пунктів тимчасової дислокації ворожих військ", - йдеться в повідомленні.

Після звільнення району зловмисник намагався "залягти на дно" і уникнути правосуддя. Однак співробітники СБУ викрили його, встановили місце перебування і затримали.

Фігуранту оголошено підозру за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.

Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, поінформували в СБУ.

Нагадаємо, напередодні СБУ затримала фінансистку окупантів у звільненому районі Миколаївщини.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...