UA | RU
09 жовтня 2023, 22:03

Суддя, яка має зв'язки з Кримом, буде отримувати мільйонні виплати від держави, - ЗМІ

фото: slidstvo.info

Суддя Верховного Суду Валентина Сімоненко пішла у відставку ще в березні 2023 року. Після цього вона має пожиттєво отримувати біля 100 тисяч гривень кожного місяця. Проте вона відвідувала Крим після його окупації, а її чоловік продовжував співпрацювати з адвокаткою, яка зрадила Україну та продовжила роботу на тимчасово окупованому півострові

Про це пише RegioNews з посиланням на Слідство.Інфо.

Як відомо, Сімоменко відправили у відставку з 31-річним стажем роботи на посаді судді Верховного Суду. У 2017 році Громадська рада доброчесності визнала її таким фахівцем, який "не відповідає критеріям доброчесності та професійної етики".

"До такого висновку ГРД прийшла, зокрема, через те, що в окупованому Криму живе її рідна сестра — Жанна Курило. ГРД вважає її рідною сестрою через те, що вона та Валентина Сімоненко у дівоцтві мали прізвище Савраніна й по батькові вони обоє Миколаївни", — пояснили у виданні.

Зазначається, що під час того, як перевіряли Валентину Сімоненко, її сестра обіймала посаду начальниці відділу законодавчої техніки і систематизації законодавчого апарату законодавчого зібрання в органах влади окупантів у Севастополі.

З'ясувалось, що Валентина відвідувала Крим саме 28 червня й 20 листопада 2014-го року, тобто вже після окупації росіянами.

Саму Сімоненко пов'язують з Кримом через бізнес її наразі вже колишнього чоловіка Сергія, який створив на окупованому півострові адвокатське об’єднання "Сімоненко і Партнери", керівником якого є Світлана Бикова.

"Таким чином, є підстави припускати, що керівник Адвокатського Об’єднання "Сімоненко і Партнери", засновником якого є чоловік (Валентини Сімоненко. — Ред.) Сімоненко Сергій Олександрович, Бикова Світлана Вікторівна здійснює адвокатську діяльність на тимчасово окупованій території України згідно з законодавством країни-агресорки — Російської Федерації", — зауважують у висновку ГРД.

Також відомо, що Сергію Симоненку вдалося зберегти ділові відносини навіть після окупації Криму вже з адвокаткою РФ Світланою Биковою під час того, як його дружина перебувала на посаді судді Верховного Суду України.

В ГРД додають, що Валентина займалася дискредитацією ідеї електронного декларування.

"Вона пов’язувала пограбування судді Вищого господарського суду України з тим, що він подав електронну декларацію. Також суддя виступала проти судової реформи", — наголосили у матеріалі.

Попри суперечливі заяви та зв'язок з РФ, судді вдалося залишитися на своїй посаді. Тепер після її відставки Україна повинна платити їй кожного місяця до смерті біля 100 тисяч гривень з державного бюджету.

Нагадаємо, раніше співробітники Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро викрили суддю Броварського міськрайонного суду Київської області на корупції. Він вимагав 4 тисячі доларів хабаря за "правильне вирішення питання" під час засідання.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
10 серпня 2026
Країні потрібні люди: за яких умов українців стане більше
Низька народжуваність і страх засилля мігрантами викликають у багатьох українців почуття тривоги за майбутнє країни. Але попри важку демографічну кризу, все ж є шляхи зупинити Україну від обезлюднення
06 серпня 2026
Зерно під блокадою: як українські фермери повторюють уроки 4-річної давнини
Ціни обвалилися, коли стало зрозуміло, що Росія заблокувала порти
02 серпня 2026
Мобілізація, каліцтва, ПТСР: створювати сім'ї в Україні стало складніше
Нестабільність і криза в Україні не сприяють створенню міцної сім'ї та бажанню народити дитину. Про це свідчить велика кількість розлучень та зниження шлюбів. Інша проблема – скорочення кількості чоло...
01 серпня 2026
Прифронтові жнива: знищений врожай, скалічені життя і збитки для бізнесу
Чуйка, бронежилет і шолом. Нині це звичайні атрибути фермера на Херсонщині. У деяких районах спокійніше, та чим ближчий Дніпро, який розділяє звільнену праву і окуповану ліву частину області, тим біль...
Ворожі удари по Дніпропетровщині: пошкоджена інфраструктура, п’ятеро поранених
13 серпня 2026, 07:58
Сили оборони ліквідували за добу понад 1300 російських окупантів – Генштаб
13 серпня 2026, 07:46
На Сумщині внаслідок ворожих атак постраждали семеро людей
13 серпня 2026, 07:31
Окупанти завдали майже 1000 ударів по Запорізькій області: є загиблий та поранені
13 серпня 2026, 07:20
Нічний удар по Одещині: росіяни атакували портову інфраструктуру
13 серпня 2026, 07:06
"Я готуюсь до суду": дружина відомого ведучого заявила про побиття у шлюбі
13 серпня 2026, 01:55
Пісня співачки FIЇNKA налякала росіян
13 серпня 2026, 01:35
Співак ENLEO пояснив, чому він зник зі сцени
13 серпня 2026, 00:55
Ціни на пальне летять у прірву: як змінились цінники на АЗС
12 серпня 2026, 23:55
Змушували марширувати та писати листи "подяки" росіянам: з окупації врятували ще одну групу дітей
12 серпня 2026, 23:35