UA | RU
26 вересня 2024, 17:47

У Києві затримали банду рекетирів під керівництвом росіянина

фото: СБУ

Правоохоронці викрили та знешкодили банду рекетирів у Києві. Злочинці викрали та катували громадянина Туреччини

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на СБУ та Нацполіцію.

За інформацією СБУ, у столиці було затримано чотирьох бандитів-рецидивістів, які раніше відбували покарання за різні злочини, у тому числі розбій, наркоторгівлю та незаконне зберігання зброї.

Як з'ясувалося, банду очолив росіянин, який раніше сидів п'ять років у в'язниці за участь у терористичному угрупуванні "Схід", яке воювало проти сил АТО.

Після того, як зловмисники вийшли на волю, вони об'єдналися у банду. Вони намагалися відслідковувати успішних підприємців та фрілансерів та вимагали у них гроші. Якщо їхні жертви відмовлялися платити - тоді злочинці жорстоко катували їх.

"Задокументовано як фігуранти прямо посеред вулиці викрали турецького IT-фахівця, який мав посвідку на проживання в Україні", - уточнили в СБУ.

У поліції розповіли, що лідер банди був знайомий із громадянином Туреччини та знав про наявність у нього значної суми коштів.

Для того, щоб реалізувати злочинний план, фігуранти переодяглися у форму одного з правоохоронних підрозділів та напали на чоловіка біля його будинку. На мікроавтобусі його відвезли до гаража, де за допомогою тортур вимагали передати їм 100 тисяч доларів. В результаті цього члени банди отримали частину готівки та кошти з криптогаманця.

Правоохоронці затримали злочинців у той момент, коли вони везли турка у багажнику свого автомобіля до лісу.

Злочинцям уже повідомили про підозру у вимаганні, незаконному позбавленні волі або викраденні людини та тортурах.

Зловмисників уже заарештували без права внесення застави, їм загрожує від 12 до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині затримали лідера банди, яка на замовлення росіян підпалювала авто ТЦК.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
Ворог поцілив у підприємство у Кропивницькому: рятувальники пів ночі гасили пожежу
29 червня 2026, 07:41
На Харківщині під час евакуації внаслідок авіаудару РФ загинув поліцейський
29 червня 2026, 07:37
На Сумщині через російські обстріли загинули дві людини, ще дев'ятеро – поранені
29 червня 2026, 07:25
Армія РФ втратила за добу в Україні понад 1200 військових
29 червня 2026, 07:12
Авіаудар РФ по Запоріжжю: двоє загиблих і 17 постраждалих
29 червня 2026, 07:05
В Україні очікується спека до +38°: дощів не прогнозують
28 червня 2026, 19:08
Зірка серіалу "Реванш" Клавдія Дрозд оголосила про вагітність
28 червня 2026, 18:56
Міф про "історичні землі": як Росія виправдовує агресію
28 червня 2026, 17:34
На Дніпропетровщині гідроцикл протаранив "банан" із людьми: постраждала дівчина
28 червня 2026, 16:25
У Лаврі встановили погруддя Івана Мазепи: заява Зеленського
28 червня 2026, 15:57