UA | RU
07 лютого 2023, 14:01

Депутата Херсонської облради підозрюють у співпраці із російськими спецслужбами

фото: прокуратура

Депутата Херсонської обласної ради від забороненої в Україні партії "Блок Володимира Сальдо" підозрюють у співпраці із ФСБ росії

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Офіс генпрокурора.

Як з'ясувало слідство, підозрюваний, який раніше служив у правоохоронних органах і звільнився в званні генерал-майор міліції, під час тимчасової окупації Херсона співпрацював зі співробітником ФСБ рф.

Представник російської спецслужби керував процесами встановлення та затвердження окупаційних військ, а також координував створення псевдоправоохоронних та незаконних судових "органів" на території області.

При цьому роль депутата полягала у наданні куратору з рф інформації про осіб, яких можна залучити до співпраці та роботи в окупаційних органах влади. Для цього він особисто контактував як з колишніми правоохоронцями, так і з чинними, схиляючи їх до співпраці з окупантами.

Наразі "народному обранцю" повідомлено про підозру у вчиненні умисних пособницьких дій з метою зміни меж території та державного кордону України (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 КК України).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронці виявили ще двох жінок у Херсонській області, які допомагали окупанти проводити незаконний "референдум". Їм повідомили про підозру у колабораційній діяльності.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram