UA | RU
12 січня 2023, 20:14

ДБР провело обшуки у зрадника із команди Сальдо, який забув "подарунок" від путіна

Фото: dbr.gov.ua

Правоохоронці провели обшуки у колаборанта з окупаційної адміністрації Херсона. У нього знайшли подарунок нібито від володимира путіна

Про це інформує RegioNews з посиланням на Державне бюро розслідувань.

Обшуки провели у так званого "першого заступника мера Херсона", який після звільнення міста втік на окуповану територію. У колаборанта з оточення "губернатора" тимчасово окупованої Херсонської області Володимира Сальдо знайшли документи, які можуть служити доказовою базою для слідства.

Також ДБР знайшло нагородний годинник. Сам зрадник вихвалявся, що нібито отримав його у подарунок від Путіна за теплу зустріч "нової влади".

"Коли ж Збройні сили України стали звільняти Херсон, фігурант кинувся навтьоки разом зі своїми кураторами так, що кинув і годинник, і все інше майно. Напевно, великим розчаруванням для колаборанта стане те, що знайдений годинник виявився звичайною підробкою в найгіршому виконанні "русской глубинки"", - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо заочного оголошення зраднику підозри.

Раніше повідомлялось, що Служба безпеки України затримала в Херсоні колишньої очільниці "філії російської залізниці", яка допомагала перекидати в Україну військові ешелони рф.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ
На Херсонщині через ворожі удари одна людина загинула, 13 – поранені
15 квітня 2026, 09:12
Ракетний удар по Дніпру 14 квітня: 13 постраждалих – в реанімації
15 квітня 2026, 08:54
На Хмельниччині 15-річна дівчина опинилась у реанімації через самолікування
15 квітня 2026, 08:49
Смертельна ДТП на Волині: автомобіль врізався в дерево та перекинувся
15 квітня 2026, 08:40
Окупанти знищили у Маріуполі унікальну дерев'яну школу
15 квітня 2026, 08:25
На Київщині ліквідували наслідки нічної атаки дронів: є пошкодження
15 квітня 2026, 08:20
Нічна атака на Дніпро: постраждали три людини
15 квітня 2026, 08:02
У Хмельницькому затримали військового після ДТП: п'яний, без прав і в розшуку
15 квітня 2026, 07:53
Росіяни знову атакували портову інфраструктуру Одещини: виникли пожежі
15 квітня 2026, 07:50
РФ вночі атакувала Україну трьома "Іскандерами" і понад 300 БпЛА: є влучання на 9 локаціях
15 квітня 2026, 07:41