Троє підлітків на Харківщині забили до смерті пенсіонера і знімали це на відео
![](https://regionews.ua/static/img/m/y/mycollages_2_605x320.jpg)
У Краснограді Харківської області посеред дня троє хлопців напали на 62-річного чоловіка, забили його до смерті й зняли все на відео
Про це повідомив начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов, передає RegioNews.
Повідомляється, що чоловік повертався додому з ринку, де заробляв на життя ремонтом велосипедів. У парку школярі збили пенсіонера з ніг, жорстоко били і знімали на відео. Коли побачили, що чоловік помер, утекли.
"Найстарший серед них - 15-річний Ярослав, він же лідер групи. Після затримання сказав, що вважає себе учасником руху скінхедів та має однодумців у Києві. Саме тому вбивство знімали від початку до кінця - для підтвердження того, що воно насправді було. Натхнення та інструкції Ярослав отримував через телеграм-канал про вбивства та маніяків. А готове відео відправив своєму віртуальному "товаришу”, який так само захоплюється вбивствами", - повідомив Болвінов.
Відеозаписи знайшли в телефонах у школярів.
Двоє молодших - Марк і Дмитро, їм чотирнадцять років. Тепер вони кажуть що нібито не хотіли вбивати, а лише побити.
"Втім на виявленому відео хлопці зовсім не дивуються та не лякаються, коли розуміють, що чоловік вже не дихає, а навпаки жартують про крематорій", - додає поліцейський.
Болвінов пише, що всі троє таки зізналися у вбивстві.
"Завдяки слідчій та оперативній роботі маленьких садистів вдалося знайти та затримати, будемо клопотати про тримання під вартою для них. У вбивстві зізнались всі троє. Матір найстаршого виховує його сама, при цьому веде асоціальний спосіб життя. Батьки двох інших хлопців не хочуть вірити в те, що їхні діти могли таке зробити", - йдеться далі в дописі.
Поліцейський просить дорослих бути максимально уважними до свої дітей, особливо - підліткового віку.
"Будьте пильними, стежте за тим, що захоплює ваших дітей, з ким вони спілкуються. Бережіть їхнє психічне здоров'я та майбутнє. Цих фанатів скінхедів ми вирахували, знайшли та затримали дуже швидко. І можу запевнити, окрім реального терміну за ґратами, на таку молодь більше нічого не чекає. Незважаючи на вік", - попереджає правоохоронець.
Нагадаємо, раніше на Одещині правоохоронці затримали підлітка за підозрою у вбивстві літньої жінки, яка була його бабусею.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)