Жахливий удар по Покровську: загинуло 11 людей, зокрема п’ятеро дітей
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/image_2024_01_06_20_42_26_605x320.jpg)
Увечері 6 січня російські окупанти завдали удару по Покровському району в Донецькій області. Загинули щонайменше 11 людей, зокрема п’ятеро дітей. Ще вісім жителів отримали поранення
За даними начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна, росіяни вдарили ракетами С-300. Основний удар припав по місту Покровськ та селу Рівне Мирноградської громади. Наразі рятувальники продовжують працювати на місцях обстрілів.
Президент Володимир Зеленський висловив співчуття рідним загиблих і наголосив, що жоден удар росії по мирних містах України не залишиться без наслідків.
"Росія повинна відчувати, завжди відчувати, що жоден із таких ударів без наслідків для держави-терориста не минеться. Ми маємо це забезпечити – нашою силою, власними оборонними та політичними спроможностями", – підкреслив президент.
Це вже як мінімум другий удар росіян по Покровську за цей тиждень. 1 січня окупанти завдали ракетного удару по місту, внаслідок якого отримала поранення 9-річна дівчинка.
Нагадаємо, вранці 6 січня російські війська також обстріляли з артилерії Нікополь Дніпропетровської області. Внаслідок атаки загинув 45-річний чоловік. Поранення отримали 16-річна дівчина і 66-річний чоловік.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)