UA | RU
29 серпня 2023, 19:44

Уряд спростив отримання громадянства для іноземців, які воюють за Україну

фото: facebook.com/ukr.international.legion

Кабінет міністрів вніс зміни до порядку формування квоти імміграції. Іноземцям, які служать у Силах оборони України, буде простіше отримати громадянство

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на представника уряду у Верховній раді Тараса Мельничука в Telegram.

Документом розширено коло іноземців, які мають право на отримання дозволу на імміграцію в Україну, особами, які прослужили в Державній спеціальній службі транспорту України та Національній гвардії три і більше років.

Крім того, коло розширено особами, які служили у Збройних силах України, Державній спеціальній службі транспорту та Національній гвардії (незалежно від строку військової служби) і були визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби за станом здоровця за наслідками захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), одержаних під час виконання обов'язків військової служби.

Також віднесено до повноважень Міноборони та Нацгвардії подання пропозицій до Державної міграційної служби України щодо встановлення квоти імміграції для вищезгаданих категорій осіб.

Уточнено перелік документів, що подаються до Державної міграційної служби для отримання дозволу на імміграцію в Україну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що військовослужбовці, які отримали інвалідність, можуть отримати виплату в розмірі 700 тисяч гривень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
Нічний дронова атака на Запоріжжя: кількість травмованих зросла
26 червня 2026, 08:39
Кому вигідна історія про політичний союз Зеленського і Залужного
26 червня 2026, 08:25
У Кривому Розі чоловік з гранатою погрожував перехожим: його затримали
26 червня 2026, 08:21
На Сумщині через обстріли пошкоджені будинки, АЗС та підприємства: є постраждалі
26 червня 2026, 08:12
Ворог атакував два райони Дніпропетровщини: пошкоджені будинки та АЗС
26 червня 2026, 07:58
СБУ посилює тиск на РФ: Зеленський затвердив 40-денну операцію
26 червня 2026, 07:51
РФ атакувала енергооб’єкт на Одещині: без світла залишилися Вилкове та частина громади
26 червня 2026, 07:49
Ворог завдав комбінованого удару по Полтавщині: пошкоджені промислові об’єкти
26 червня 2026, 07:38
Внаслідок атак на Запоріжжя загинула людина, ще десять поранені
26 червня 2026, 07:36
Українські бійці ліквідували за добу понад 1300 окупантів – Генштаб
26 червня 2026, 07:21