UA | RU
02 квітня 2021, 21:22 46

Разумков допустив введення надзвичайного стану через COVID-19 в Україні

Та наразі пропозицій про це в Раду не надходило
Та наразі пропозицій про це в Раду не надходило
Фото з відкритих джерел

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков допустив введення надзвичайного стану через невтішну ситуацію з коронавірусом в Україні.

Про це політик заявив в ефірі телеканалу НАШ, передає RegioNews.

На жаль, так (можливе введення НС - ред.), тому що цю статистику потрібно добре розуміти. У нас трохи на другий план в інформаційному просторі відійшло питання коронавірусу, в результаті сьогодні ми бачимо ті показники, про які говоримо, - сказав голова ВР.

Водночас він додав, що до Верховної Ради наразі не надходили пропозиції ні від президента України, ні від Кабінету Міністрів щодо оголошення надзвичайного стану у зв'язку з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19.

Щодо питання про надзвичайний стан: у цьому випадку, якщо не помиляюся, згідно з законом, пропозиції має надати Кабінет Міністрів України, тому що це епідеміологічна ситуація, далі їх розглядає президент, який видає указ. І впродовж двох діб, а як свідчить практика, це відбувається раніше, парламент має зібратися і проголосувати за цей указ у стінах Верховної Ради. З огляду на сьогоднішню ситуацію, відповідна інформація ні від президента, ні від Кабінету Міністрів не надходила, - зазначив Разумков.

Водночас він наголосив, що парламент у разі необхідності готовий реагувати негайно.

Як повідомлялося, 30 березня Разумков назвав умову, за якої в Україні введуть загальнонаціональний локдаун. Він вважає, що це теоретично можливо.

Також сьогодні у МОЗ розповіли, чи можуть в Україні впровадити комендантську годину. В Україні ситуація з коронавірусом погіршується.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook