UA | RU
24 грудня 2020, 12:03 46

Депутати Хмельниччини просять уряд дозволити самостійно визначати карантинні обмеження

Облрада звернулася до Кабміну
Облрада звернулася до Кабміну
Фото з відкритих джерел

На пленарному засіданні другої позачергової сесії Хмельницької облради ухвалили рішення звернутися до Кабінету Міністрів щодо вжиття невідкладних заходів для відновлення економіки країни від наслідків карантинних обмежень.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на ХМ-інсайд.

Сьогодні, 24 грудня, на пленарному засіданні другої позачергової сесії Хмельницької обласної ради ухвалено рішення звернутися до Кабінету Міністрів щодо вжиття невідкладних заходів для відновлення економіки країни від наслідків карантинних обмежень.

У зверненні депутати вимагають надати органам місцевого самоврядування повноваження самостійно визначати рівень карантинних обмежень залежно від рівня поширення захворюваності на COVID-19 в кожному населеному пункті.

Крім того, виступають за поступове відновлення діяльності бізнесу шляхом впровадження гнучких регіональних обмежувальних заходів відповідно до ситуації з пандемією в кожній громаді. Також пропонують запровадження різних форм обмежень для окремих громадян, а не всього населення.

Рішення сесії підтримало 50 обранців із 56-ти присутніх.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у МОЗ дали рекомендації, як святкувати Новий рік та Різдво під час пандемії, а також в Україні ресторанам і кафе дозволили працювати всю новорічну ніч.

Підписуйтесь на RegioNews