UA | RU
16 жовтня 2024, 13:50

Росіяни атакували Донеччину ФАБами: поранення дістали троє цивільних

фото: Нацполіція

Вчора, 15 жовтня, окупаційна армія РФ завдала 2 553 удари по населеним пунктам Донецької області. Внаслідок ворожих обстрілів троє мирних жителів зазнали поранень

Про це інформує пресслужба Національної поліції в Донецькій області, передає RegioNews.

Вчора окупанти атакували шість населених пунктів: міста Костянтинівка, Селидове, села Іванопілля, Острівське, Світле, Степанівка.

Російські загарбники пошкодили 40 цивільних об’єктів, з них 24 житлових будинки.

"По Костянтинівці росія вдарила авіабомбою "ФАБ-250" з модулем УМПК та артилерією – травмовано цивільну особу, руйнувань зазнали 2 багатоквартирних і приватний будинки, заклад освіти, котельня, гараж, 7 цивільних авто, електромережі", — йдеться у повідомленні.

Також протягом минулої доби, 15 жовтня:

  • Два влучання зафіксовані в Світлому – є поранений, пошкоджено три приватних будинки та фермерське господарство.
  • У Селидовому поранено людину, пошкоджено багатоквартирний будинок.
  • На Іванопілля війська РФ скинули бомбу "ФАБ-250" з модулем УМПК – пошкодили 16 приватних будинків, заклад освіти, заклад культури, лінію електропередач.
  • Крім того, надійшла інформація про поранення цивільної особи в селі Веселий Гай, яка постраждала внаслідок російського обстрілу 14 жовтня.

За фактами порушення законів та звичаїв війни правоохоронці відкрили кримінальні провадження.

Нагадаємо, внаслідок падіння уламків збитого російського безпілотника на Київщині сьогодні, 16 жовтня, загорівся приватний житловий будинок.

Раніше повідомлялося, що внаслідок дронової атаки виникла масштабна пожежа на промисловому об'єкті у Тернопільській області.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 травня 2026
Працюють жінки та пенсіонери: як у регіонах переживають посилення мобілізації
В Україні переглядаються підходи до вимог мобілізації. У Раді депутати зареєстрували законопроект який пропонує стягувати оплату із заброньованих. У МОЗ збираються зняти бронь з частини медиків для по...
22 травня 2026
Справа про "порноофіси": коли держава легалізує порноіндустрію
Історія з "порноофісами" потенційно є значно серйознішою за банальні корупційні схеми
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні