UA | RU
16 серпня 2020, 16:49

Група "Слуг народу" вимагає заборонити Лукашенкові в`їзд в Україну

Нардепи назвали вибори в Білорусі сфальсифікованими і закликали Лукашенка не вдаватися до жорсткого придушення протестів
Нардепи назвали вибори в Білорусі сфальсифікованими і закликали Лукашенка не вдаватися до жорсткого придушення протестів
Фото: Україна 24

Депутати президентської партії застерегли Олександра Лукашенка від звернення за допомогою до Росії, як це свого часу робив український президент-втікач Віктор Янукович.

Відповідну заяву оприлюднив нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко на своїй сторінці у Facebook, повідомляє RegioNews.

У зверненні нардепи вимагають від української влади призупинити усі форми політичного діалогу на вищому рівні з владою Білорусі.

Також вони закликають заборонити в'їзд, перебування і транзит територією України для Лукашенка, членів білоруського уряду (за деякими винятками), членів ЦВК, інших посадових осіб, причетних до фальсифікації результатів президентських виборів та кампанії масового порушення прав людини.

У заяві також пропонується погодити з міжнародними партнерами перенесення діяльності Тристоронньої контактної групи, усіх її органів, груп та підгруп з території Білорусі до іншої держави.

Крім того, депутати вимагають від Кабінету Міністрів не допустити експорт до Білорусі спецзасобів, які можна використовувати для придушення протестів.

Заяву наразі підписали 12 нардепів фракції "Слуга народу".

#уходи! Заява про події в Білорусі Ми, народні депутати України, члени парламентської фракції політичної партії "Слуга...

Опубліковано Богданом Яременком Неділя, 16 серпня 2020 р.

Нагадаємо, раніше через події у Білорусі нардепка від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко заявила, що Україна має порушити питання щодо зміни майданчику для переговорів по Донбасу

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
Удар по "Епіцентру" в Харкові: до суду передали справу п'ятьох командирів армії РФ
22 липня 2026, 09:56
Зміна головкома ЗСУ: які пастки та ризики чекають на Драпатого
22 липня 2026, 09:42
Потужна злива в Одесі: рух на кількох вулицях призупинили через підтоплення
22 липня 2026, 09:39
РФ вночі атакувала Україну балістикою, ракетами Х-59/69 та понад 200 безпілотниками
22 липня 2026, 09:26
На Полтавщині через аварію кілька населених пунктів залишилися без світла
22 липня 2026, 09:12
Сирський розповів, у якому стані передає ЗСУ новому головкому Драпатом
22 липня 2026, 08:58
Ворожа атака дронами на Одещину: загинула жінка, пошкоджені будинки, склад та газопровід
22 липня 2026, 08:55
На Дніпропетровщині внаслідок ДТП травмовано двох людей: водія легковика деблокували з понівеченого авто
22 липня 2026, 08:46
Росіяни атакували Харківщину: троє людей загинули, ще 11 постраждали
22 липня 2026, 08:36
Флеш про Драпатого на посаді головкома ЗСУ: "Армія стане іншою"
22 липня 2026, 08:29