UA | RU
02 грудня 2024, 11:36

Виїзд за кордон за 6-12 тисяч доларів: у Києві затримали лікаря та працівника ТЦК

фото: прокуратура

Правоохоронці повідомили про підозру лікарю, службовцю ТЦК та цивільній особі у Києві. За даними слідства, вони сприяли ухиленню від мобілізації за хабарі у розмірі 6-12 тис. доларів США

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Офіс генпрокурора.

За даними слідства, організатором схеми є експрацівник одного зі столичних військкоматів. Він залучив до схеми переправлення військовозобов’язаних через кордон чинного працівника РТЦК та лікаря міської лікарні.

"Медпрацівник надавав чоловікам фіктивні медичні документи, а працівник РТЦК сприяв проходженню військово-лікарської комісії", - йдеться у повідомленні.

Таким чином військовозобов'язані чоловіки отримували документи, які давали їм можливість виїхати за кордон.

Вартість своїх "послуг" фігуранти оцінювали від 6 до 12 тис. доларів за одну людину.

Трьом фігурантам інкримінують пособництво в ухиленні від призову на військову службу, а лікарю та експрацівнику військкомату додатково - сприяння у незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Підозрюваним обрані запобіжні заходи.

Нагадаємо, раніше поліцейські Київщини повідомили про підозру двом лікарям. За даними слідства, вони в обмін на хабарі сприяли оформленню фіктивної інвалідності чоловікам мобілізаційного віку. Їм загрожує до п'яти років в'язниці.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
Виїзд дітей за кордон під час війни: які документи потрібні та хто може супроводжувати
22 липня 2026, 11:47
СБУ затримала "на гарячому" агента РФ, який готував підрив авто військового у Миколаєві
22 липня 2026, 11:29
Вибухи в Криму: у Ялті та Алушті виникли пожежі на електропідстанціях
22 липня 2026, 11:28
У Херсоні російський дрон влучив у маршрутку: поранений водій
22 липня 2026, 11:14
Через обстріли без світла залишаються споживачі у восьми областях – Міненерго
22 липня 2026, 10:56
На кордоні з Польщею митники вилучили партію техніки на 800 тис. грн
22 липня 2026, 10:45
Вбив після конфлікту та сховав тіло в кюветі: на Львівщині затримали підозрюваного
22 липня 2026, 10:36
У Києві на Оболоні пʼяний чоловік влаштував стрілянину в супермаркеті
22 липня 2026, 10:28
На Хмельниччині водій маршрутки домагався 12-річної дівчинки
22 липня 2026, 10:14
На Харківщині троє дітей впали у річку: 11-річна дівчинка загинула
22 липня 2026, 09:59