UA | RU
26 грудня 2024, 14:22

У Києві судитимуть чоловіка, який довів до самогубства 18-річного хлопця

фото: поліція

Прокурори скерували до суду справу мешканець Кіровоградщини, якого звинувачують у доведенні до самогубства 18-річного хлопця у Києві. Фігурант погрожував хлопцеві через те, що той зустрічався з його неповнолітньою падчеркою.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Києва та Київську міську прокуратуру.

Відомо, 37-річний чоловік побачив у телефоні падчерки фото інтимного характеру з її хлопцем, з яким дівчина перебувала у тривалих стосунках. Чоловік запросив хлопця на зустріч, під час якої принижував хлопця, звинувачував у зґвалтуванні та розповсюдженні порнографії. Він погрожував хлопцеві кримінальною відповідальністю, вимагав гроші та закликав негайно поїхати з Києва.

Чоловік силою відібрав у хлопця телефон та змусив повідомити йому пароль. Після цього з телефона хлопця зловмисник почав телефонувати його знайомим і рідним та говорити речі, які дискредитують хлопця. Правоохоронці підкреслюють, що чоловік розумів, що такими діями травмує хлопця.

"Продовжуючи знущання з коханого своєї падчерки, чоловік змусив хлопця облити себе зеленкою та поголити волосся на голові", - розповіли у прокуратурі.

За даними поліції, чоловік знущався з юнака протягом двох годин. Після цих принижень 18-річний юнак вистрибнув з балкона 9 поверху свого будинку у Деснянському районі Києва. Хлопець помер на місці.

Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру за статтями Кримінального кодексу України про доведення до самогубства та грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Йому загрожує до 10 років ув'язнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Волині чоловік довів 13-річного сина до самогубства.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00