18.07.2018, Середа, 21:15

USD 26.2700

EUR 30.6000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

В Україні створили Державну фіскальну службу замість Мінсдоху

27 травня 2014

В Україні створена Державна фіскальна служба, яка буде курирувати питання податкової та митної політики. Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду у вівторок, 27 травня, пише Кореспондент.

Прем'єр-міністр також зазначив, що вже 2 червня буде проведено нараду з керівництвом реструктуризованого Міністерства доходів і зборів, де будуть заслухані звіти щодо їхньої роботи.

"2 червня ми з вами проведемо нараду. У нас створена Державна фіскальна служба України, і я хотів би, щоб другого числа вони (керівники Міндоходів - ред.) відзвітували про боротьбу з податковими ямами, про те, як вони ліквідували корупцію на митниці або не ліквідували, і про те, як ми працюємо з бізнесом, у першу чергу, органи податкової служби. І далі ми будемо приймати в тому числі і кадрові рішення", - сказав прем'єр.

Зазначимо, що 1 березня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення ліквідувати Міністерство доходів і зборів України, підпорядкувавши утворені на базі міністерства державну податкову і митні служби Міністерству фінансів України, заявив міністр фінансів України Олександр Шлапак.