23.05.2018, Середа, 21:38

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Влада в Україні не повинна бути ганчіркою, об яку витирають ноги, - Медведєв

20 лютого 2014

Росія продовжить співпрацю з Україною, але для цього потрібно, щоб українська влада була легітимною, ефективною, могла захистити всіх громадян та не дозволяла витирати об себе ноги. Російська Федерація буде прагнути виконувати всі домовленості з Україною. Про це заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв на засіданні уряду, пише Gazeta.ua.

Однак, за його словами, для повноцінного співробітництва влада повинна бути легітимною і "в тонусі" і забезпечувати захист своїх громадян.

"Ми, звичайно, з українськими партнерами продовжимо співпрацю за всіма напрямами, за якими домовлялися, будемо намагатися робити все, щоб виконувати ті обіцянки, які їм давалися, водночас для цього необхідно, щоб самі партнери були в тонусі та щоб влада, яка в Україні працює, була легітимною та ефективною, щоб об цю владу, як ганчірку, ноги не витирали", - заявив Медведєв.

Він додав: "Тому ми дотримуємося всіх домовленостей і водночас виходимо з того, що влада повинна сконцентруватися для того, щоб захистити людей, захистити правоохоронні структури, які стоять на сторожі державних інтересів і захищають тих же самих людей. Тільки в цьому випадку можна розвивати повноцінне економічне співробітництво".