23.05.2018, Середа, 23:16

USD 25.9400

EUR 30.5000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Авіарейс "Київ-Чернівці" не протримався навіть трьох місяців

04 грудня 2013

З міжнародного аеропорту "Чернівці" знову немає рейсів на Київ. Вони призупинені до 9 грудня через нерентабельність. Подальша доля авіасполучення між Чернівцями та столицею України поки невідома.

"У Чернівцях аеропорт працює майже "на нуль". Якщо виходимо на рентабельність 10-15 відсотків, то дуже задоволені. Часто не можемо повернути те, що витрачаємо. Щодо рейсу на Київ аеропорт зробив усе, що міг. З 2 до 9 грудня рейс на Київ авіакомпанія "Yanair" призупинила, передає Укрінформ.


Керівництво аеропорту уже веде перемовини з іншою авіакомпанією щодо рейсів на Київ. Сподіваюся, що в п'ятницю літак прилетить сюди з Києва і полетить назад. Ціни залишаться незмінними, це наша умова. Якщо квитки подорожчають, то рейс буде нерентабельним", - розповідає директор чернівецького аеропорту Віктор Миронюк.

Як відомо, у квітні прокуратура відкрила кримінальне провадження проти керівництва аеропорту за невиплату заробітної плати.

При цьому планується освоєння 5 мільйонів гривень на розширення злітних смуг.

З аеропорту "Чернівці" здійснювався лише один регулярний рейс по Україні. Відновлено авіасполучення із Києвом було у вересні.

Політати до Києва з Чернівців можна було тричі на тиждень, вартість квитка в обидва напрямки становила 1600 гривень.