23.02.2019, Субота, 00:57

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Редактори Вікіпедії готують подарунок до Саміту Східного партнерства у Вільнюсі

30 жовтня 2013

В українській Вікіпедії триває оголошений громадською організацією «Вікімедіа Україна» конкурс з написання і покращення статей про Європейський Союз. Про це RegioNews повідомили у прес-службі ГО "Вікімедіа".

Мета конкурсу — підвищити обізнаність українців у питаннях що стосуються історії, географії, управління (інституції, агенції, право, політика), економіки і фінансів, культури, теорії розвитку Євросоюзу, окремих осіб – діячів ЄС.

В конкурсі беруть участь статті, створені або суттєво поліпшені під час конкурсного місяця.

Переможці і призери будуть визначатися у двох номінаціях:
Призові місця і цінні призи «за найкращі статті» отримають автори окремих найкращих статей.
У номінації «за найкращий внесок» призові місця і цінні призи отримають ті, хто зробив найбільший за розміром і якістю внесок.
З часу початку конкурсу вже написано близько 50 нових статей, проте до завершення конкурсу 16 листопада можна включитися в нього і навіть перемогти.

«Цей конкурс буде свого роду подарунком від спільноти редакторів Вікіпедії до листопадового саміту Східного партнерства у Вільнюсі», – вважає координатор конкурсу, виконавчий директор «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич.

Умови конкурсу розміщені на сторінці: https://ua.wikimedia.org/wiki/Пишемо_про_ЄС