18.07.2018, Середа, 04:21

USD 26.1800

EUR 30.6300

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

У школі-інтернаті на Запоріжжі голодували сироти

24 вересня 2013

Через крадіжки продуктів у Вільнянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без батьківського піклування, голодували сироти. Крім цього, як показала депутатська перевірка, діти знаходилися в жахливих антисанітарних умовах.

Про це під час апаратної наради розповіла перший заступник голови облради Світлана Абдурахманова, повідомляє Укрінформ.


"Працівники закладу ховали в сумках та виносили зі складу харчоблоку м'ясо, кефір, масло та інші продукти, а також миючі засоби. З визначених нормативами продуктів дітям діставалася лише незначна частина. Інтернатівці голодували, фактично, їх годували баландою", - розповіла посадовець.

За її словами, діти спали на старих дірявих матрацах і старій білизні, хоча на складі в достатній кількості були нові. "Також у жахливому стані санвузли та ванни, там навіть немає мила і туалетного паперу", - зазначила С.Абдурахманова.

Наразі в школі-інтернаті виховується 201 дитина віком від 6 до 18 років, а працює 160 осіб.

За численні порушення, які в учбовому закладі виявила комісія, наказом голови Запорізької ОДА 23 серпня звільнено начальника департаменту освіти облдержадміністрації Олександра Верозубова.

Нагадаємо, що це вже не перші порушення у сумнозвісній Вільнянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті. Як раніше повідомляло агентство, 27 травня цього року з вікна інтернату вистрибнула 15-річна дівчинка, яка й досі перебуває в лікарні. За її словами, до такого вчинку її змусили вихованці та вихователі, які знущалися з неї.