21.07.2019, Неділя, 05:39

USD 25.5000

RUB 0.3970

EUR 28.6000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

В Ірпені пройшов перший Театральний Weekend

03 грудня 2018

Цими вихідними в Ірпені пройшов перший Театральний Weekend. Про це розповів голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. 

“Вітаю Ірпінь з черговим успішним мистецьким дебютом! На два дні Центральний будинок культури Ірпеня перетворився на справжній театр, на сцені якого виступали кращі дитячі колективи з усієї України”, – повідомив Карплюк.

З 25 поданих заявок організатори обрали 9 найдостойніших і саме вони змагалися за титул “Найкращий юнацький театр України”. Оцінювало майстерність юних акторів зіркове журі на чолі з народним артистом України Остапом Ступкою.

Ірпінь представили одразу два колективи. Студія театру та кіно “Ромео і Джульєтта” отримала почесну нагороду за “Діапазон акторської майстерності”, а школу акторської майстерності “Карнавал+” члени журі визнали “Дебютом року-2018”. Звання ж найкращих і переможну статуетку Театрального вікенду повезли до Києва вихованці народного музичного театру юного актора “FantaziaNew”. 

“Щиро дякую режисеру Ірині Карпенко за організацію цього проекту та популяризацію театрального мистецтва в Ірпені. Впевнений, у нього велике майбутнє!”, – підсумував Карплюк. "