23.02.2019, Субота, 01:37

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Домінік Рааб заміняє Девіса Девіса, як секретар Брешіт

09 липня 2018

Домінік Рааб був призначений секретарем Brexit Терези травня після того, як Девід Девіс подав у відставку з уряду.

Пан Рааб, який в даний час є міністром житла, був відомим діячем "Відпустка" під час референдуму 2016 року.

Пан Девіс кинув пізно вночі в неділю, кажучи, що Тереза ​​Май "була занадто легко віддана".

44-річний пан Рааб, адвокат, перш ніж стати депутатом у 2010 році, тепер перейде на повсякденні переговори з Мішелем Барньє.

Великобританія повинна виїхати з Європейського Союзу 29 березня 2019 року, але обидві сторони ще повинні погодитися, як буде діяти торгівля між Великобританією та ЄС після цього.

У Консервативній партії були відмінності щодо того, наскільки б Великобританія мала б визначати пріоритети в економіці шляхом компрометування таких питань, як залишення повноважень Європейського суду та припинення вільного пересування людей.

Пані Май, Консервативна партія, має лише більшість у парламенті за підтримки ключових голосів 10 депутатів від Демократичної партії союзників Північної Ірландії, тому будь-який розкол ставить питання про те, чи може її план витримати голосування на загальних виборах - і також призвело до поновлення питань про чи зможе вона зіткнутися з її позицією.

Пан Рааб служив в уряді після виборів 2015 року, спочатку працював у Міністерстві юстиції, перш ніж перейти до відділу громад у січні.

Європейська комісія відмовилася коментувати зміну персоналу, заявивши, що буде продовжувати вести переговори з "доброю волею", щоб спробувати та забезпечити угоду про умови виходу Великобританії та майбутніх відносин.

Відповідаючи на запитання, якою мірою проблема звільнення пана Девіса полягала у майбутньому переговорів, представник відповів: "Це не для нас, ми тут працюємо".

Пан Девіс сказав, що не зміг залишитися на своєму посту, оскільки він більше не вірив у план майбутніх відносин Великобританії з ЄС, який був підтриманий кабінетом у п'ятницю.

Він сказав, що сподівається, що його відставка дозволить Великобританії спростити спроби ЄС отримати додаткові поступки, але наполягає на тому, що він не прагне підірвати чи кинути виклик прем'єр-міністру.

У інтерв'ю політичному редактору BBC, Лаурі Куенсберг, пан Девіс сказав, що пан Рааб буде "дуже ефективним" на цій посаді.

Він сказав, що він поговорить з паном Раабом, який колись служив його начальником штабу, про виклики, з якими він стикається: "Ви передаєте роботу і скажіть йому, які є підводні камені. Це те, що я зроблю".

Розмірковуючи про свою відставку, він сказав, що він прожив компроміси в політиці Brexit протягом двох років, але настала така точка, де вони пішли "занадто далеко".

"Я турбуюсь про тонкі деталі, і це не спрацює, як ми сподіваємося", сказав він.

На питання, що він скаже колегам, які думали, що настав час зняти Тереза ​​Май, він відповів, що це "не найкраща ідея", - наполягаючи на тому, що вона була "хорошим прем'єр-міністром".

Промовляючи до BBC минулого тижня, пан Рааб сказав, що процес ведення переговорів "Brexit" був "скелястим", але, що важливо, там було до кінця, що вимагало б "гнучкості та прагматизму".

Він розповів на подкасті "Політичне мислення" про те, що він "розслаблений" про те, що Великобританія залишає без угоди, і це "не те, я боюсь".

Консервативні депутати привітали призначення пана Рааба, який має чорний пояс у карате, який описує його як "високоздатну" фігуру з чіткою увагою до деталей.

Але Лейбористська служба заявила, що нова людина, яка перешкоджає переговорам, "нічого не змінила".

"Глибокий поділ в центрі Консервативної партії розійшовся публічно і врізав цей уряд у кризу", - заявив секретар тіні Бречіт пан Кейр Стармер.

"Тепер яскравіше, ніж коли-небудь, що Тереза ​​Май не має повноважень вести переговори для Британії або добитися угоди Brexit, яка захищає робочі місця та економіку".

Відповідаючи на запитання, чи буде пан Рааб відповідати за переговори, № 10 сказала, що пані Май не завжди "була з самого початку головним учасником переговорів".

Проте прес-секретар заявив, що існує "величезна робота, яка повинна бути зроблена, з точки зору підготовки до виїзду Великобританії з ЄС", і це, очевидно, включає в себе і підготовку до неї ".

Пані травня буде звертатися до парламенту пізніше до плану, узгодженого в шашки в п'ятницю, а також звернутися до депутатів Tory, коли вона прагне зберегти свою стратегію Brexit на своєму шляху.

Напередодні заяви понеділка, опозиційні депутати та однолітки, а також депутати Tory, на брифінгах Даунінг-стріт пропонуються деталі заявки "Шашки".

Представник Європейської дослідницької групи євроскептичних парламентаріїв Торі заявив Бі-бі-сі, що залучення опозиційних депутатів викликало значний гнів і була "тупою помилкою" уряду.

І Джейкоб Риз-Могг, який очолює групу, подібно до того, як прем'єр-міністр покладався на опозиційних депутатів до історії дітей, в якій пряники приймають пропозицію проїхати через річку з лисиці, аби її з'їсти.

Міністр молодшого Brexit Стів Бейкер також пішов у відставку за одну ніч. Він сказав BBC Daily Politics, що він був "blindedided" з пропозицією Brexit, погоджені в шашки, і що він і його команда готували білий документ ", який не збігався з тим, що було поставлено у кабінет у Checkers".