Фотоподія »

Відео »

Українські паралімпійці у Лондоні здобули вже 42 медалі

04 вересня 2012

Протягом п’ятого дня змагань на XIV літніх Паралімпійських іграх українські спортсмени значно поповнили олімпійську скарбничку України. Наша паралімпійська збірна має у своєму активі 42 медалі, з яких 15 золотих, 12 срібних та 15 бронзових. Про це RegioNews повідомили у прес-службі Першого Національного.

У змаганнях з легкої атлетики срібну нагороду у метанні диска виборов майстер спорту міжнародного класу Олексій Пашков. У штовханні ядра олімпійський чемпіоном став майстер спорту Андрій Голівець.
Ще дві медалі завоювали українські спортсменки з настільного тенісу. Срібну нагороду завоювала Антоніна Ходзинська, а бронза дісталася Юлії Клименко. Ще одну бронзову нагороду у цьому виді спорту у змаганнях серед спортсменок класу 7 здобула майстер спорту міжнародного класу Вікторія Сафонова.
Ще три нагороди вибороли українські спортсмени у плаванні. Олімпійським чемпіоном на дистанції 200 м комплексним стилем став заслужений майстер спорту Максим Веракса. Срібну медаль на дистанції 100 м вільним стилем здобула майстер спорту міжнародного класу Ольга Свідерська. Нагороду такого ж ґатунку на дистанції 100 м брасом завоювала Яна Бережна.
Наразі Україна посідає п’яту позицію у загальнокомандному рейтингу. Перше місце заліку належить команді з Китаю, на другій сходинці – команда Великобританії, а на третій – російські паралімпійці.