UA | RU
26 лютого 2020, 15:35 26

У Запорізькій міськраді мер Буряк створив своє міжфракційне об'єднання

Сьогодні, 26 лютого, під час 48-ї сесії Запорізької міськради заявили про створення міжфракційного об'єднання Володимира Буряка "Єднання"
Фото: міськрада Запоріжжя
Сьогодні, 26 лютого, під час 48-ї сесії Запорізької міськради заявили про створення міжфракційного об'єднання Володимира Буряка "Єднання"

Про створення об'єднання з трибуни заявив позафракційний депутат Геннадій Наумов, передає RegioNews з посиланням на прес-службу міськради.

Так, головою асоціації було обрано Геннадія Наумова, його заступником Олега Корольова від "Самопомочі". Геннадій Наумов, Олег Корольов, Михайло Прасол від "Укропу", позафракційний депутат Дмитро Сірий - можуть представляти об’єднання.

Виступаючи Геннадій Наумов зазначив, що за кілька років у Запоріжжі зроблено багато, але існує ще багато викликів, пов’язаних із фінансуванням ремонту доріг, медицини тощо.

"Усі ці виклики лягають на плечі міського голови. Тому ми вважаємо за потрібне підтримати його, створивши міжфракційну депутатську групу Володимира Буряка "Єднання ". Я пропоную приєднатися до них. Наша спільна мета - Запоріжжя - прекрасне місто з розвиненою економікою. Місто, з якого не хочеться виїжджати ", - зазначив Геннадій Наумов.

Геннадій Наумов


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Андріїв Богдан
Міський голова Ужгорода
Надал Сергій
Міський голова Тернополя
Лисенко Олександр
Міський голова Сум
Всі досьє »