UA | RU
01 березня 2020, 19:09

ОБСЄ помітила гаубіці, гармати та танки поблизу лінії розмежування

Беспілотник ОБСЄ 27 лютого зафіксував в "ЛНР” 16 одиниць озброєння, розміщених з порушенням ліній відведення, а також 32 одиниці озброєння за лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання
Беспілотник ОБСЄ 27 лютого зафіксував в "ЛНР” 16 одиниць озброєння, розміщених з порушенням ліній відведення, а також 32 одиниці озброєння за лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання
Фото: ОБСЄ

Про це, як повідомляє RegioNews, пише пресцентр штабу ООС, посилаючись на щоденний звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 29 лютого 2020 року.

На навчальному полігоні поблизу населеного пункту Шимшинівка зафіксовано 5 самохідних гаубиць (2С1 "Гвоздика", 122 мм) та 1 протитанкову гармату (МТ-12 "Рапіра", 100 мм), а на навчальному полігоні поблизу населеного пункту Бугаївка 6 буксируваних гаубиць (Д-30 "Жаба", 122 мм) та 4 протитанкових гармати (МТ-12 "Рапіра", 100 мм). Зазначене озброєння було розміщено з порушенням ліній відведення.

Крім того на зазначених вище полігонах було зафіксовано 30 танків (Т-64 – 18 од., Т-72 – 3 од., Т-72Б – 9 од.) та 2 буксируваних міномета (ПМ-38, 120 мм), що були розміщені за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін зазначає, що своїми діями збройні формування Російської Федерації вкотре створюють небезпеку для цивільного населення та демонструють небажання дотримуватись Мінських домовленостей.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
22 травня 2026
Справа про "порноофіси": коли держава легалізує порноіндустрію
Історія з "порноофісами" потенційно є значно серйознішою за банальні корупційні схеми
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
Внаслідок атаки на Київ пошкодження зазнала будівля Кабміну
24 травня 2026, 18:58
Атака на Дніпропетровщину: четверо поранених, пошкоджено десятки будинків
24 травня 2026, 18:34
Російська атака на Київ: пошкоджено будівлю Київської опери
24 травня 2026, 18:13
На Рівненщині внаслідок падіння мотоцикла постраждали діти
24 травня 2026, 17:54
У Львові з'явилася площа Андрія Парубія: локація та деталі
24 травня 2026, 17:22
Метро "Хрещатик" відновило роботу: які обмеження діють у Києві після обстрілу
24 травня 2026, 16:51
Танці на Алеї Слави під російську музику: на Обухівщині поліція перевіряє дії двох підліток
24 травня 2026, 16:11
Теракт в Одесі: СБУ відкрила справу за фактом вибуху автомобіля
24 травня 2026, 15:45
Атака на Київ: росіяни пошкодили будівлю МЗС та стадіон "Динамо"
24 травня 2026, 15:09
Атака на Київ: кількість поранених зросла до 69, рятувальники шукають людей під завалами
24 травня 2026, 14:57