UA | RU
12 березня 2020, 16:28

Поліцейські офіцери громад Хмельниччини отримали 43 автівки

43 службових автомобілі вручили першим поліцейським офіцерам громади на Хмельниччині  
43 службових автомобілі вручили першим поліцейським офіцерам громади на Хмельниччині  
Фото: Хмельницька ОДА

Про це повідомляє пресслужба Хмельницької ОДА, пише RegioNews.

У Хмельницькому презентували проєкт "Поліцейський офіцер громади" та вручили 43 службових автомобілі першим поліцейським офіцерам громад в Хмельницькій області. Автомобілі отримали представники 32-х громад.

У заходах брали участь заступник Голови Нацполіції України Олександр Фацевич, місцева влада, представники Посольства США в Україні, голови ОТГ та поліцейські офіцери громад.

"Хмельниччина – п’ятий регіон, який долучився до реформування сектору публічної безпеки Нацполіції. Новий підрозділ буде в першу чергу зорієнтований на громади і на допомогу їм. 57 поліцейських, які пройшли відбір, навчання і стажування, будуть служити громаді Хмельниччини і її мешканцям”, – сказав Олександр Фацевич.

Довідка:
Реалізація проєкту "Поліцейський офіцер громади" відбувається за підтримки уряду США. Проєкт охоплює усі регіони держави: майже 30 тисяч населених пунктів, де мешкає майже 28 мільйонів громадян.

Станом на 12 березня 118 громад України мають своїх поліцейських. 251 громада уже підписала і взяла участь у проєкті "Поліцейський офіцер громади".

Так, свідоцтва та ключі від службових автомобілів отримали такі голови та поліцейські ОТГ області як:

Волочиської, Дунаєвецької, Красилівської, Полонської, Нетішинської міської рад.

Білогірської, Ямпільської, Війтовецької, Сатанівської, Вовковинецької, Дунаєвецької, Смотрицької, Староушицької, Летичівської, Меджибіжської, Новоушицької, Понінківської, Старосинявської, Чемеровецької, Грицівської селищних рад.

Плужненської, Гуменецької, Колибаївської, Берездівської, Ганнопільської, Крупецької, Новоставнецької, Лісовогринівецької, Розсошанської, Шаровечківської сільських рад.

Антонінської селищної ОТГ, Ленковецької сільської ОТГ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00