Диверсанти рф прибули на "навчання" до північного кордону, — Центр нацспротиву
Російські терористи прибули на навчання до міста Грайворона Бєлгородської області. Можуть вдатись до диверсій на північному кордоні України
Про це повідомляє RegioNews з посиланням на "Центр національного спротиву".
Зазначається, що диверсії можуть статись на кордоні з Харківською та Сумською областей.
"В район російського міста Грайворона прибула навчальна рота 2 окремої бригади спеціального призначення ГУ ГШ ЗС РФ. Їх задача - проведення навчань особового складу в прикордонних районах України", - пише пресслужба.
У ЦНС зазначили, що "по факту росіяни прислали диверсантів, які будуть навчатись у прикордонних областях України".
Зазначається, що завдяки цивільним пересування російських терористів фіксується, у зв'язку з чим "іспит складуть" не всі".
Раніше повідомлялось, що втрати рф на війні проти України перевищили вже 275 тисяч осіб. За останню добу українські захисники знищили ще 510 загарбників.
Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим












