23.02.2019, Субота, 01:05

USD 26.9000

RUB 0.3950

EUR 30.4000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Незабаром на екранах з’явиться нова українська еротична драма

19 жовтня 2012

В Україні завершуються зйомки еротичної драми – короткометражного фільму «Німфо» Олега Борщевського. Як передає кореспондент RegioNews, учора, 18 жовтня, був останній день роботи акторів на знімальному майданчику.

В основі сюжету – історія героїні-еротоманки, яка раптово виявляє унікальну властивість свого організму: у момент оргазму її тіло зникає і переноситься у просторі до довільного місця. Так героїня подорожує від місця до місця, шукаючи моногамного щастя.

Головну роль у стрічці зіграла Анна Сирбу, акторка театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв».

«Це моя перша роль в еротичному кіно», − сказала Анна Сирбу.

Режисер фільму Олег Борщевський наголосив, що тему для фільму їм не доводилося обирати серед інших. Виникла ідея знімати саме такий фільм – і ідею почали втілювати.

«Попри те, що ми позиціонуємо наш фільм як еротичний, еротика в ньому − не мета, а обставина тієї драми, в котрій опинилася героїня», − коментує режисер «Німфо» Олег Борщевський.

На думку виконавчого продюсера стрічки Миколи Базанова, «Німфо» обіцяє бути одним із кращих еротичних фільмів в Україні за останній час. Він також додав, що майбутня доля фільму буде вирішуватися на міжнародних фестивальних показах, проте ще не відомо, на якому саме фестивалі відбудеться прем’єра.

«Ми покажемо фільм на міжнародних фестивалях, у тому числі й на тих, що спеціалізуються на показах еротичного кіно, а потім, звичайно, класти на полицю фільм ми не будемо, а розмістимо в інтернет-мережі», − зазначив Микола Базанов.

Участь у фінансуванні кінопроекту «Німфо» взяли продюсери і меценати Ігор Марон та Лідія Аксенич. Продюсерський супровід забезпечує кінокомпанія Highlight Pictures, відома за фільмами «Закохані у Київ», «Синевир-3D» і «Легка, мов пір’їнка».