27.05.2018, Неділя, 01:12

USD 26.0000

RUB 0.4080

EUR 30.2000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Прокурор Севастополя просить жителів не допустити самосудів та безчинств

24 лютого 2014

Не піддаватися на провокації і припинити протистояння просить населення прокурор Севастополя Ігор Пілат. Відповідне звернення розміщене на сайті прокуратури Севастополя, передає сайт Крим.Коментарі.

«Від імені прокурорів прокуратури, від імені колегії прокуратури міста я звертаюся до громадян і жителів міста - героя з цією промовою і закликаю всіх бути гідними гордого звання севастополець», - йдеться у зверненні.
Він також зазначив, що в даний момент йде розслідування масових вбивств учасників Майдану - мирних жителів і співробітників правоохоронних органів - «Беркута», після чого буде дана відповідна кваліфікація дій та бездіяльності кожного чиновника, який, так чи інакше, мав відношення до таких наслідків.

«Я запрошую всіх до розуміння ситуації. Не піддавайтеся на різного роду провокацій та сепаратистських закликів! Я звертаюся до депутатів і політиків всіх рівнів - заради спокою в місті запобігти всім негативним проявам і розпалюванню міжнаціональної ворожнечі, залучення громадян до незаконних проявів, що може призвести до наслідків, які, як гіркого досвіду, ми вже маємо. Такі помилки дуже дорого обходяться суспільству. Наші діти й онуки не заслуговують на таке життя, вони розраховують на неподільну державу і щасливе майбутнє», - сказано у зверненні прокурора.
Що стосується питання, з ким силові структури, прокурор заявив «безсумнівно з людьми, але з тими, хто розуміє, що вчинення злочину карається за законом».

«Я нагадую всім правоохоронцям - ми з вами давали присягу на вірність Українському Народу та Державі. Закликаю всіх припинити протистояння, сприяти правопорядку в місті, миру і спокою і не допустити жертв і самосудів», - зазначив в кінці свого звернення Пілат.