UA | RU
23 жовтня 2024, 13:41

В Україні зменшується кількість внутрішніх переселенців: омбудсмен пояснив причину

фото: Telegram

В Україні погіршується ситуація із внутрішньо переміщеними особами. Велика кількість людей повертаються на окуповані території

Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець, передає RegioNews.

Омбудсмен додав, що поінформував Кабмін про цю проблему.

"Станом на зараз ситуація погіршується — у нас зменшується кількість ВПО, адже вони повертаються на ТОТ України та прифронтові міста через соціально-економічні труднощі на новому місці! Це викликає серйозне занепокоєння. Я порушував дане питання на рівні уряду", - зазначив Лубінець.

Він наголосив, що держава має прямо казати, на яку грошову допомогу людина може розраховувати, "аби вона мати впевненість у своєму майбутньому".

Також Лубінець повідомив, що на саміті "(Ро)зʼєднані: Переосмислення суспільної стійкості в Україні" представили результати дослідження щодо поляризації українського суспільства. Вони демонструють, що розколу і поляризації українського суспільства як таких немає.

Нагадаємо, 27 вересня 71-річний чоловік у приміщенні Полтавської ОВА облив себе легкозаймистою рідиною та підпалив. Охоронці швидко загасили полум'я за допомогою вогнегасника, однак чоловік отримав сильні опіки. Його госпіталізували до лікарні, де він помер згодом.

За інформацією ЗМІ, постраждалий – переселенець з Маріуполя. Зі слів сусідів по модульному містечку, у чоловіка був нестійкий психологічний стан.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Я був би щасливий": шеф-кухар Євген Клопотенко здивував ставленням до зради коханої
29 грудня 2025, 19:30
На Прикарпатті сильний сніг залишив 7 сіл відрізаними: рятувальники евакуюють людей
29 грудня 2025, 19:20
Як вимикатимуть світло в Україні 30 грудня
29 грудня 2025, 18:49
Трамп провів телефонну розмову з Путіним щодо України: Білий дім розкрив перші деталі
29 грудня 2025, 18:47
РФ атакувала два райони Дніпропетровщини: 2 постраждалих, зруйновано 11 будинків
29 грудня 2025, 18:35
Арктичне повітря накриє Україну. Стовпчики термометрів опустяться до -14 градусів
29 грудня 2025, 18:29
Зеленський відреагував на заяви РФ про "удар по резиденції": що сказав президент
29 грудня 2025, 18:20
Зеленський, Залужний, Буданов: названо трійку найбільш рейтингових кандидатів у президенти
29 грудня 2025, 18:07
На Закарпатті родина з 6 дітьми ледь не загинула у власному будинку
29 грудня 2025, 17:55
На Харківщині чоловік зарізав сусіда під час застілля
29 грудня 2025, 17:25