UA | RU
10 лютого 2020, 09:30 8

МЗС РФ заговорив про обмін послами з Україною

Російська Федерація згодна повернути свого посла в Україну і взяти українського посла в Москві.
Фото: facebook
Російська Федерація згодна повернути свого посла в Україну і взяти українського посла в Москві.

Як передає "Regionews", про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров интервью "Российской газете", відповідаючи на питання про перспективу відновлення нормальних дипломатичних відносин з Україною.

"Українська сторона відкликала посла, погрожувала розірвати дипвідносини. Зараз, правда, начебто хтось там згадував про ймовірність рішення Зеленського (Володимир Зеленський, президент України - ред.) повернути послів. Ми будемо не проти. Наші країни навіть в нинішніх умовах сильно взаємопов'язані в економіці, у сфері транспорту, в гуманітарних справах, у сімейних зв'язках. І, звичайно, нерозумно постійно зводити якісь бар'єри, то для авіасполучення, потім для залізничного транспорту так і просто для спілкування", - сказав він.

При цьому Лавров нагадав, що з українським колегою Вадимом Пристайко він бачився тільки один раз - на Нормандському саміті в Парижі в грудні 2019 року.

Нагадаємо, в березні 2014 року Україна відкликала з Москви посла Володимира Єльченка для проведення консультацій. Росія зробила аналогічний крок у 2016 році.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Володін Василь
Кандидат на посаду голови Київської обласної державної адміністрації
Хомко Володимир
Міський голова Рівного
Атрошенко Владислав
Міський голова Чернігова
Всі досьє »