Росіяни пошкодили мережі обленерго на Харківщині та Сумщині
![](https://regionews.ua/static/img/f/r/fre_sonneveld_q6n8nirdqhe_unsplash_605x320_1_605x320.jpg)
Внаслідок ворожих обстрілів енергетики фіксують значні пошкодження у мережах обленерго Харківської та Сумської областей
Про це повідомляє Укренерго, передає RegioNews.
Зокрема, на Харківщині через пошкодження обладнання обленерго під час обстрілів вчора ввечері та вночі знеструмлено один з об’єктів компанії, та кілька об’єктів обленерго.
Станом на ранок 26 січня без енергопостачання залишаються понад 16 500 споживачів. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.
Водночас у Сумській області під час двох масованих артобстрілів прикордонних районів знеструмлювались понад 40 тисяч споживачів, також є пошкодження обладнання обленерго. На ранок всі споживачі заживлені за резервними схемами живлення.
Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишаються 358 населених пунктів.
Через негоду знеструмлено один населений пункт в Чернігівській області. Із технічних причин є відключення в Київській, Полтавській та Сумській областях.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у ніч проти 26 січня російські війська обстріляли місто Куп'янськ на Харківщині. А протягом минулої доби під обстріли потравили понад 15 населених пунктів області.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)