UA | RU
19 травня 2020, 11:51 20

Верховна Рада зняла з розгляду законопроект про подвійне громадянство

Законопроект був ініційований Володимиром Зеленським
Законопроект був ініційований Володимиром Зеленським
president.gov.ua

Народні депутати вирішили зняти з розгляду законопроект №2590 "Про внесення змін у деякі закони України щодо питань громадянства".

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пряму трансляцію засідання Ради.

Відповідну пропозицію озвучив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Відзначається, що він не ставив це на голосування, а просто повідомив, що законопроект знімається сьогодні з розгляду.

Була пропозиція - вона звучала на погоджувальній раді. Після цього і на нашому засіданні з головами депутатських фракцій і груп також обговорювалося - це те, щоб сьогодні зняти з розгляду так звані питання подвійного громадянства", - сказав Разумков.

Нагадаємо, проектом закону передбачалося розширення кола підстав для набуття громадянства України дітьми, в тому числі в результаті усиновлення, встановлення опіки, піклування. У той же час, як йдеться у висновку до законопроекту Головного науково-експертного управління ВР, законопроект містить цілий ряд дискусійних норм, які, в разі їх прийняття, призведуть до зростання числа випадків подвійного громадянства в Україні.

Нагадаємо, за підробку документів при отриманні громадянства Венгрії розшукують доньку екс-мера Ужгорода Сергія Ратушняка.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews