UA | RU
21 лютого 2020, 15:49 30

До Києва не впустили російських пропагандистів, які їхали читати лекції українцям

"Як маніпулювати людьми в ЗМІ та соцмережах" - заняття такого змісту планували викладати в Києві російські фахівці у сфері журналістики, блогерства, соціальних комунікацій, яких прикордонники завернули в Жулянах
"Як маніпулювати людьми в ЗМІ та соцмережах" - заняття такого змісту планували викладати в Києві російські фахівці у сфері журналістики, блогерства, соціальних комунікацій, яких прикордонники завернули в Жулянах

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби України.

Зокрема співробітники Держприкордонслужби виявили 35-річного громадянина Росії, якого повернули назад рейсом з Мінська із забороною в’їзду на три роки.

"Чоловік прилетів рейсом з Мінська та зазначив, що прямує з діловою мїетою на запрошення однієї організації – проводити тренінги та заняття зі слухачами. Однак у ході прикордонного контролю охоронці кордону встановили, що прибулий лектор, співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську думу, а також є фахівцем в питаннях інформаційної та кібервійни. Лекції на цю тему він читав в окупованому Криму в так званому в молодіжно-патріотичному таборі "Донузлав-2015". Організатори - всеросійська організація "Боевое братство", високо оцінили роботу тренера та нагородили його медаллю "Участник шествия "Бессмертный полк"", - йдеться в повідомленні.

Крім того, рейсом з Мінська прилетів 34-річний росіянин, який теж їхав читати лекції про просування контенту у соцмережах. В біографії цього "СММ-тренера" також знайшли факт незаконного відвідування окупованого Криму.

"Окрім двох чоловіків-пропагандистів у Жулянах завернули і 40-річну росіянку. Вона теж прилетіла рейсом з Мінська для проведення лекцій та тренінгів. Але кордон перетнути не змогла, адже її мета поїздки та наявні підтвердження не переконали охоронців кордону. Також було встановлено, що жінка займає посаду в забороненому в Україні інтернет-ресурсі", - йдеться в повідомленні.

Двох останніх "тренерів" також відправили назад до Мінська із забороною в’їзду на три роки.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »