UA | RU
16 лютого 2020, 16:39

У Дніпрі викрили антиукраїнського інтернет-агітатора

Оперативники та слідчі Служби безпеки України встановили, що мешканець Павлограда періодично їздив у Росію у приватних справах та був завербований представниками спецслужб РФ
Оперативники та слідчі Служби безпеки України встановили, що мешканець Павлограда періодично їздив у Росію у приватних справах та був завербований представниками спецслужб РФ

Про це пише RegioNews з посиланням на пресслужбу СБУ.

За інформацією правоохоронців, чоловік начебто розповсюджував через заборонені в Україні соцмережі матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності держави.

Під час обшуку за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої, які підтверджують протиправну діяльність. Також ймовірний агітатор планував розміщувати інформацію, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дискредитацію органів державної влади.

Вказівки він, за інформацією СБУ, одержував через електронне листування від "куратора", який представлявся співробітником так званої "МДБ ДНР".

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вирішується питання щодо оголошення фігуранту про підозру, а також перевіряється версія щодо його причетності до мережі воєнної розвідки РФ.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ