UA | RU
19 травня 2024, 15:47

Росіяни вдарили по центральній частині Харкова, є постраждалі

фото ілюстраційне: Харківська обласна прокуратура

Вдень, 19 травня, російські війська завдали ударів по Харкову. Точна кількість постраждалих наразі невідома

Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов, передає RegioNews.

За його словами, два удари були по центральній частині міста.

"Одна ракета прилетіла на цвинтар, друга - в одне з найулюбленіших місць відпочинку харківʼян. Зайве ж казати, що ані на кладовищі, ані в рекреаційній зоні жодної військової інфраструктури немає?" - написав Терехов.

Він також зазначив, що є інформація про постраждалих внаслідок денного удару по Харкову, однак точні дані щодо поранених наразі невідомі.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що ворог атакував місто, попередньо, КАБами. Відбулося влучання поблизу футбольного поля. Постраждала одна жінка - у неї гостра реакція на стрес.

Нагадаємо, сьогодні, 19 травня, росіяни також здійснили ракетний удар по базі відпочинку Харківщині. Раніше повідомлялося про п'ятьох загиблих та 15 поранених.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
23 грудня 2025, 12:53
Українські атомні станції знизили потужність генерації після нічної атаки РФ
23 грудня 2025, 12:41
Святошинський район Києва після атаки: п'ятеро потерпілих та пошкоджені будинки
23 грудня 2025, 12:34
Хотів потрапити у Молдову. На Одещині неподалік кордону затримали водія автівки з клієнтом у багажнику
23 грудня 2025, 12:29
Гроші повз касу: на Буковині оператор АЗС "заробив" 1,4 мільйона гривень
23 грудня 2025, 12:15
На Львівщині захворюваність на ГРВІ перевищила епідпоріг на 11%
23 грудня 2025, 11:49
Ціни ростуть як на дріжджах: скільки тепер коштують популярні продукти в Україні перед святами
23 грудня 2025, 11:45
Російські окупанти просуваються на Сумщині та Донеччині – DeepState
23 грудня 2025, 11:35
Плантації на понад 12 гектарів: на Прикарпатті незаконно виготовляли тютюн у промислових масштабах
23 грудня 2025, 11:28
Від 10 до 15 тис. доларів: правоохоронці викрили 8 організаторів "ухилянтських схем"
23 грудня 2025, 11:09