UA | RU
03 вересня 2021, 18:21

Ексдепутат від "Свободи" побореться за депутатський мандат на Черкащині

Фото з відкритих джерел

Центральна виборча комісія зареєструвала Андрія Іллєнка кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 197 (Черкаська область) на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Про це пише RegioNews з посиланням на повідомлення пресслужби комісії

Окрім того, ЦВК відмовила в реєстрації сімох кандидатів у народні депутати України. А саме: Едуарда Коваленка від політичної партії "Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян", Євгенії Кувшиннікової від політичної партії "Козацька Українська Партія", Ірини Мельник від політичної партії "Акцент", Олексія Міхальова від політичної партії "Соціально-політичний союз "Інтелектуальна ініціатива", Михайла Мукерії від партії "Союз", Анни Нечепорук від політичної партії "Велика Україна" (ОВО № 184) та Наталії Єгорової від політичної партії "Козацька Українська Партія" (ОВО № 197).

Основна підстава відмови – не внесення грошової застави у визначеному законом розмірі та невідповідність поданих документів вимогам виборчого законодавства.

Нагадаємо, що проміжні вибори народного депутата на окрузі №197(Черкаська область) заплановані на 31 жовтня. Вони проводяться через те, що обраний депутат від "Слуги народу" Олександр Скічно достроково склав мандат через призначення на посаду очільника Черкаської ОДА.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram