UA | RU
19 травня 2021, 11:03 4413

Гунько Наталія

Голова Київської обласної ради
Голова Київської обласної ради

Народилася 15 лютого 1979 року у місті Бровари Київської області.

Публічна сторінка у Facebook

Сторінка у Wikipedia

Телефон приймальні: (044) 286-85-43

Освіта

У 2001 році Гунько закінчила Український комерційний коледж АЛСКО, де здобула спеціальність юрист-економіст та освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст".

У 2012 році закінчила магістратуру Київського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю правознавство. Через шість років Гунько отримала економічну освіту, закінчивши економічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Банківська справа".

Також вона є магістром з публічного управління та адміністрування – ступінь отримала у 2020 році в Державному закладі вищої освіти "Університет менеджменту освіти".

Кар’єра і бізнес

Почала працювати Гунько у 2003 році – вона п’ять років обіймала посаду секретаря Шевченківського районного суду міста Києва.

У 2008 році стала юрисконсультом ТОВ "Гільдія права" у столиці, а через вісім років – головним юрисконсультом у компанії. Ще через два роки Гунько стала директором "Гільдії права".

Голова Київоблради володіє компанією "Граніт Трейд", яка займається виготовленням будівельних матеріалів, зокрема – цегли та черепиці. Також вона володіє правами на компанію "Експерт Круїз", яка займається торгівлею деталями для автівок. 

Нагороди та відзнаки

У 2016 році Гунько нагородили орденом "Знак Пошани" Броварської районної ради ІІІ ступеня, а через два роки - орденом ІІ ступеня.

У 2018 році вона отримала відзнаку Київської обласної ради "Нагрудний знак "За заслуги перед Київщиною". 

Також має відзнаку "За благодійність" від Всеукраїнського об'єднання "Країна".

Політичний бекграунд

У 2015 році Гунько була обрана депутаткою Київської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

У 2020 році Гунько стала кандидаткою у депутати до Київської облради від "Слуги народу". 27 квітня 2021 року на позачерговому засіданні її обрали головою Київської облради. Заступниками Гунько стали представник партії "За майбутнє" Ярослав Добрянський і представник "Європейської Солідарності" Тетяна Семенова. До неї цю посаду обіймав Олександр Скляров, відставку якого підтримали 59 депутатів з 60 присутніх.

Сім'я

Чоловік голови Київської обласної ради – чинний нардеп Анатолій Гунько. Він у 2015 році намагався пройти до Київської обласної ради від партії "Наш край", але зазнав поразки. Наступна невдала спроба Гунька була у 2019 році, коли він балотувався від "Батьківщини". 25 жовтня 2020 року Гунько переміг на довиборах до Верховної Ради на 208 окрузі, що на Чернігівщині, й став народним депутатом IX скликання від фракції "Слуга народу".

Подружжя виховує двох дітей – доньку Катерину та сина Костянтина.

Декларація

Згідно з декларацією Гунько за 2020 рік, вони з чоловіком володіють житловим будинком площею 220,6 кв. м у Гоголіві Броварського району та двома квартирами у Броварах – 105,5 кв. м та 68,8 кв. м.

Також у власності подружжя будинок у Зазим'ї Броварського району. Крім цього, вони мають 16 земельних ділянок у Зазим'ї, Гоголіві, Расавці Київської області та Сальному Чернігівської області загальною площею понад 74 тисячі кв. м.

Пересувається Гунько на Mercedes-Benz ML350 2009 року випуску та BMW 730LD 2018 року, а її чоловік – на Skoda Octavia A5 2012 року, Range Rover 2014 року випуску та Acura MDX 2008 року. Має автівку й син Костянтин – у 2018 році він за 1,5 млн грн придбав BMW X5.

Голова Київської облради задекларувала ювелірні прикраси з діамантами, брендовий одяг, зокрема шубу фірми Upstar Continental з баргузинського соболя та шубу Upstar Continental з хутра норки та рисі. Крім цього, її чоловік та син носять годинники марок Breguet, Breitling та Rolex.

Торік Гунько отримала понад 189 тис. грн зарплати у ТОВ "Гільдія Права", чоловік її отримав у цій же компанії понад 210 тис. грн. Крім цього, Анатолій Гунько мав дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – понад 263 тис. грн. Також понад 14 млн грн чоловік Гунько отримав як інвестиційний прибуток від операцій з цінними паперами

Гунько не зазначила, скільки має заощаджень, однак вказала, що її чоловік тримає готівкою 120 тис. євро, 500 тис. доларів та 3 млн гривень. 

Скандали

За інформацією сайту ЧЕСНО, чоловік Гунько під час балотування на місцевих виборах 2020 року був помічений у підкупі виборців.

Дещо раніше, у 2016 році, він був фігурантом у справі про розкрадання колишніх земель держпідприємства "Радіопередавальний центр", що у Броварах. Відомо, що у 2013 році дві вежі та інше майно РПЦ зруйнували, а землю – близько 95 га – передали з державної власності в приватні руки. Гунько фігурував як організатор злочинної групи, яка незаконно привласнила земельну ділянку. Його на суді відпустили під заставу 1,7 млн грн, але арештували його майно. У 2019 році справу закрили через нібито відсутність достатньої кількості доказів щодо вини причетних.

У 2020 році Гунько захотів отримати моральну компенсацію за нібито незаконне кримінальне переслідування. Він тоді виграв справу – йому виплатили компенсацію за незаконні дії правоохоронних органів.


 

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/www.regionews.ua/application/rnews/view/scripts/portal/index/topnews-mobile.phtml on line 1
Скакун Олександр
Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації
Євген Іванов
Відомий аграрний експерт, директор фермерського господарства "Альфа"
Павло Якименко
Народний депутат, член фракції "Слуга народу"
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook