UA | RU
Віктор Небоженко Директор Соціологічної служби "Український барометр" [email protected]
15 вересня 2021, 18:03 964

Перетворення "слуг" на "хазяїв"

Якось непомітно для нас усіх штучні і одноразові "Слуги народу" перетворилися на нових "хазяїв народу" і цим відкрито насолоджуються
Якось непомітно для нас усіх штучні і одноразові "Слуги народу" перетворилися на нових "хазяїв народу" і цим відкрито насолоджуються

Вони впевнені, що влада їм дісталася надовго і заслужено. Під вивіскою "нових облич" маловідомі або непомітні люди, без особливих заслуг і яскравих біографій, раптом перетворилися на "хазяїв" України.

Вони вірять у свою політичну долю і активно конвертують отриману владу і високораговані посади депутатів і міністрів в комерційну і корупційну вигоду.

Гібридні "хазяї-слуги" ображаються, що хтось їх критикує і вимагає від них відповідальності за свої слова і дії.

Жадібність і зарозумілість нових "хазяїв України" змагається з їхньою безвідповідальністю і некомпетентністю, що дозволяє українським олігархам і зовнішнім гравцям легко маніпулювати "новими обличчями" у владі.

Тим часом, саме зараз Україна, перебуваючи у важкій економічній і соціально-політичній кризі, потребує зовсім інших політиків, здатних взяти на себе відповідальність, а не збагачуватися і базікати язиком (атомна зброя, ЄС, латиниця, Русь, НАТО, дерева і т.д.).

Джерело: Facebook


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram