22.07.2018, Неділя, 14:02

USD 26.3400

EUR 30.8100

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Тимошенко заперечує проти допиту свідка без її участі

15 травня 2013

Захисник лідера опозиції Сергій Власенко заявляє про маніпулятивний характер заяв пенітенціарної служби щодо питання доставки Юлії Тимошенко на судове засідання, де відбуватимуться слідчі дії з допиту свідка Петра Кириченка у "справі Щербаня". Про це RegioNews повідомили у прес-службі БЮТ.

Перед початком судового засідання він зачитав журналістам на брифінгу заяву Юлії Тимошенко на адресу суду та керівництва Качанівської колонії, у якій лідер опозиції вимагає особистої присутності на допиті свідка Петра Кириченка.

Юлія Тимошенко у своїй заяві наголошує на порушеннях її прав на захист та участь у допиті свідка Петра Кириченка у сфальсифікованій справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня з боку слідчого судді Печерського районного суду Києва Оксани Царевич.

"Оскільки суддя Царевич неодноразово, грубо та свавільно нехтувала моїми правами, а обвинувачення у цій справі, хоча абсурдні та сфальсифіковані, але є тяжкими, я вимагаю забезпечити мою участь у судовому засіданні 15 травня о 16.00. Брати участь бажаю особисто, проти відеоконференції заперечую, заперечую також проти допиту цього свідка за моєї відсутності", - процитував заяву лідера опозиції захисник.