26.06.2019, Середа, 11:39

USD 26.0500

RUB 0.4050

EUR 29.6000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

В Україні можна зареєструвати землю онлайн

20 березня 2019

Сьогодні, 19 березня 2019 року в силу вступає Постанова Кабінета Міністрів України №710  про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру, згідно з яким заява про реєстрацію земельної ділянки буде подаватися онлайн. Про це пише Legalhab.online.

«Заява про проведення державної реєстрації земельної ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками буде подаватися в електронній формі з використанням особистого електронного цифрового підпису», – наголошується в повідомленні.

Можливим буде отримання викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру в режимі онлайн з печаткою для використання при підготовці землевпорядної документації. Отримати викопіювання зможе будь-яка фізична або юридична особа за умови ідентифікації з використанням ЕЦП чи іншого альтернативного засобу ідентифікації.

З метою недопущення порушень при державній реєстрації земельних ділянок постановою вводиться онлайн-моніторинг розгляду всіх видів заяв, які обробляються в Державному земельному кадастрі.

«Сервіси відкритого моніторингу нададуть заявнику можливість контролювати стан готовності необхідних документів і отримувати актуальну інформацію про можливості їх отримання у відповідному Центрі надання адміністративних послуг», – вказується в повідомленні.