UA | RU
12 грудня 2023, 15:53

Гендиректор "Київстар" про кібератаку: терміни відновлення роботи поки незрозумілі

скріншот із відео

Гендиректор мобільного оператора "Київстар" Олександр Комаров заявив, що терміни відновлення роботи сервісів оператора незрозумілі

Про це він сказав у своєму відеозверненні, передає RegioNews.

"Війна з Росією має багато вимірів і один з них - у кіберпросторі. На жаль, сьогодні вранці Київстар став ціллю надпотужної хакерської атаки в результаті якої тимчасово недоступні послуги зв’язку та доступ до інтернету. Поки що терміни відновлення сервісів остаточно незрозумілі", - зазначив бізнесмен.

Він додав, що компанія працює над усуненням наслідків атаки для якнайшвидшого відновлення зв’язку.

Як зазначив Комаров в ефірі телемарафону, основна ціль хакерської атаки — максимально можливе руйнування віртуальної інфраструктури оператора "Київстар". Гендиректор запевнив, що компанія наразі не фіксує жодних витоків персональних даних користувачів.

Представник "Київстару" розʼяснив, що під "пошкодженням ІТ-інфраструктури" йдеться, приміром, коли IT-спеціалісти компанії не мають доступу до внутрішніх систем.

"Весь периметр, який захищається спеціальною директорією, де прописані всі права, повністю зруйнований. Тому нам потрібно діяти на фізичному рівні, підключаючись, умовно, через патч-корди до кожного елементу мережі, для того, щоб зрозуміти рівень руйнування мережі на поточний час", — зазначив він.

Нагадаємо, 12 грудня також стався масштабний збій у роботі мережі мобільного оператора "Київстар". Його планують подолати протягом чотирьох-п'яти годин. Основна причина збою – хакерська атака.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
Взяли квартиру штурмом: на Закарпатті 16-річну дівчину врятували від ґвалтівника
13 лютого 2026, 13:34
До Молдови за 6000 доларів: на Одещині затримали 18-річного переправника
13 лютого 2026, 13:17
Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня
13 лютого 2026, 13:15
У Раді одночасно захворіли понад 38 депутатів: що відомо
13 лютого 2026, 12:58
На Полтавщині автівка вилетіла з траси в кювет: загинула пасажирка
13 лютого 2026, 12:55
Готували нові теракти у Києві та Житомирі: затримані агентки ФСБ, зокрема контрактниця ЗСУ
13 лютого 2026, 12:39
Били, принижували та морили 11 дітей голодом: на Дніпропетровщині судитимуть батьків-вихователів
13 лютого 2026, 12:24
Шурму та його брата оголосили в розшук через підозру у корупційній схемі – МВС
13 лютого 2026, 12:05
Зіткнення авто у Львові: постраждали двоє водіїв та 10-річна дитина
13 лютого 2026, 11:47
На Прикарпатті під час пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини
13 лютого 2026, 11:28