UA | RU
26 лютого 2022, 04:58

Наші військові відбили атаку ворога на військову частину у столиці

Скріншот з відео

Сухопутні війська Збройних сил України відбили напад росіян на військову частину у столиці у районі Проспекту Перемоги

Як пише RegioNews із посиланням на Сухопутні війська ЗС України, нашим бійцям вдалося зірвати плани ворога.

"Військові злочинці рф атакували одну із військових частин в Києві на Проспекті Перемоги. Напад відбито", – зазначили наші військові.

Нагадаємо, що близько 02:50 пролунали майже 50 пострілів і кулеметних черг, а також були вибухи в районі Шулявки і Зоопарку. Військовий журналіст Андрій Цаплієнко повідомив, що в Києві атакують військову частину в районі метро "Берестейська".

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників