18.07.2018, Середа, 21:16

USD 26.2700

EUR 30.6000

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

Жінка з Буковини має рекордний трудовий стаж в Україні — 64 роки

19 березня 2013

Працівниця Чернівецької швейної фабрики "Трембіта" Регіна Венке безперервно пропрацювала на цьому підприємстві понад 64 роки - з січня 1949-го. Це - найбільший офіційний трудовий стаж в Україні. Кравчиня потрапила до "Книги рекордів України" у категорії "Людина, найдовша трудова діяльність".

"Зараз рекордсменці 85-ий рік, і вона пішла на заслужений відпочинок. Цікавим є й те, що донька Регіни Венке працює тут уже 45 років, а онука - 10. Тож загальний трудовий стаж династії Венке - 119 років, і це ще не межа", - розповіли на "Трембіті", передає Укрінформ.
Регіна Венке народилася 11 грудня 1928 року в селі Стара Жадова Сторожинецького району Буковини. Почала працювати з 20 років. У її трудовій книжці лише один запис, але майже повністю заповнено розділ "Відомості про заохочення та нагородження".
Довідково. Чернівецьке ТДВ "Трембіта" за рік виготовляє понад 500 тисяч одиниць швейних виробів. Підприємство засноване в 1944 році, нині оснащене обладнанням нового покоління таких провідних фірм, як "Вастема", "Пфафф", "Джуккі", "Дюркопп", "Індупресс" і є одним із лідерів на ринку України з пошиття чоловічого класичного одягу. Його продукція відповідає усім міжнародним і європейським стандартам та експортується до багатьох країн світу.
Також підприємство успішно співпрацює та шиє на замовлення таких відомих брендів як Armand Thiery, Scherrer, Mario Dessuti, Celio, Gianni Ferrucci, Prado та ін.