19.06.2018, Вівторок, 11:36

USD 26.2400

EUR 30.5500

Київ

+17°
C

Новини »

Регіональні новини »

Фотоподія »

Відео »

В Україні затримали 38 тонн заражених турецьких помідорів

20 березня 2012

Інспектори Державної інспекції з карантину рослин у Тернопільській та Одеській областях затримали вантажі турецьких свіжих томатів. У овочах було виявлено карантинного для України шкідника - південноамериканську томатну моль. До Туреччини було відправлено нотифікаційні повідомлення, а заражений вантаж знезаразили. Про це повідомляє AgroNews.

У Тернопільській області загальна кількість заражених томатів склала 19 тонн. Після фітосанітарної експертизи було проведене знезараження даного вантажу.
Також південноамериканську томатну міль виявили і державні інспектори Одещини. Зараженою виявилась партія свіжих томатів, кількість яких склала – 18,9 тонн. Вони надійшли з Туреччини на адресу однієї з компаній Одеси. Заражений вантаж також було затримано та направлено на знезараження.
Наразі, по факту цих випадків підготовлені та відправлені нотифікаційні повідомлення до Туреччини. Також турецьку сторону офіційно попереджено про те, що у випадку чергового виявлення південноамериканської томатної молі у вантажах з Туреччини, їх будуть повертати відправникам.